чому ви повинні синім хрестом

про Blue Cross

Blue Cross була розпочата в 1929 році Джастін Форд Кімбол, Бейлор університету в Далласі, штат Техас. Вона була розроблена, щоб гарантувати вчителів 21 днів стаціонарного лікування за $ 6 на рік. Пізніше план був розширений для інших людей в районі Далласа, а потім по всій країні.

У 1939 році термін Cross Blue був використаний на інші плани, а також. Blue Cross це ім’я, використовуване асоціацією планів медичного страхування на всій території Сполучених Штатів.

Вона була розроблена в 1929 році Джастін Форд Кімбол, Бейлор університету в Далласі, штат Техас. Перший план гарантованого вчителів план був поширений і на інші групи співробітників в Далласі, а потім по всій країні. Американська асоціація лікарень (AHA) прийняла синій символ хреста в 1939 році в якості емблеми для планів певних стандартів.

Так в її нинішньому вигляді Blue Cross є незалежною асоціацією членства працює над послугу, а забезпечуючи захист проти самих витрати в основному з стаціонарної допомоги. Виплати працівникам здійснюється безпосередньо до лікарні. Переваги змінюватись між різними асоціаціями Синій Хрест.

І, нарешті, Blue Shield якої, а не покриття стаціонарної допомоги, забезпечує захист на основі служби щодо витрат на хірургічні та медичної допомоги в обмеженому географічному районі.
Фактичне Blue Cross, який був синій грецького хреста, був створений художником Йосипом Binder під егідою EA ван Стеенвійк який був секретарем компанії Blue Cross і Blue Shield штату Міннесота.

Blue Cross почали зараз, які будуть використовуватися в інших частинах країни, а також. В даний час він є національною торговою організації зв’язку 40 медичних страхових компаній в США, Канаді та Пуерто-Ріко разом.

Імовірно, Blue Cross операції вважаються статися франшиз в спеціально позначених зон. В даний час ці послуги доступні в кожному штаті wihin Сполучені Штати і всі канадські провінції

Blue Cross дуже широко поширений в освітленні, щоб держави, а також федеральних державних службовців, і вони також дуже важливі в управлінні соціального захисту населення. Існує проблема з медичним страхуванням у США.

Існує конфлікт між потребою в страховій компанії, щоб заробити гроші на противагу необхідності своїх клієнтів, щоб залишатися здоровим.

Це повинні робити гроші, стала настільки неконтрольованої, що одна третина населення в США не можуть дозволити собі медичне страхування та медичні рахунки на сьогоднішній день є основною причиною банкрутств. Саме тому держава і федеральне регулювання медичних страхових компаній необхідно.

З іншого боку медичних страхових компаній гіпотетично міг би особою непередбачених подій, таких як курячий грип, де великий відсоток своїх клієнтів раптом особою страхітливого лікарняні рахунки.

Теоретично це може збанкрутити страхову компанію протягом дуже короткого періоду часу. Таким чином, щоб запобігти цю ситуацію медичні страхові компанії використовують різні системи стримувань і противаг, щоб обмежити виплати бенефіціарам.

І, звичайно, це добре відомий факт, що тих, хто шукає медичного страхування і ті, швидше за все, мають медичні проблеми присутності або майбутніх. Відомо також, що якщо вартість охорони здоров’я перед бенефіціаром дуже низькою, ніж використання медичних пільг буде набагато більше, ніж якщо б вартість є істотним.

Таким чином, щоб знайти баланс, де медичні послуги доступні за необхідності, але не зловживали в тій мірі, що для кожного паперу вирізати ви будете робити візит до лікаря належних гарантій повинні бути на місці.

Таким чином, в теорії, якщо б люди тренуватися, їли здорову їжу, дозволило б уникнути речовин, що викликають залежність, це призведе до зниження ціни медичного страхування, тому що страхова компанія буде платити менше рахунків лікаря.

Тим не менш, ви могли б також сказати, що дуже багато страхових премій буде виплачена зарплата у виконавчій або зберігається у вигляді прибутку компанії.