чому ви повинні розглянути страхування на всі випадки життя

Чому ви нести парасольку? Найпростіша відповідь, так що ви захистите себе від дощу, чи не так? Ну, не зовсім. Ви також нести парасольку на випадок дощу, принаймні перспективні люди. І власники бізнесу і професіоналів, які шукають право страхування завжди повинні бути перспективний, чи не так?

Іншими словами, парасолька “страховий поліс” у разі, якщо погода лихо вас. У вас може бути водонепроникним пальто. Ви можете носити черевики дощу. Ви, можливо, навіть вибрали маршрут, щоб йти вперед, який надає Вам максимальний захист від опадів. Але ви все одно, що носити парасольку навколо з вами, тому що ви хочете переконатися, що ви не один раз промокнути небажані події, чи не так?

Ну, це не все, що відрізняється, коли мова йде про формальні страхових полісів. Ось чому вони придумали щось насправді називається парасольку страхування. Ті творчих геніїв в страховій галузі є відповідь і ім’я за все, чи не так?

Щоб поставити його в простих словах, парасолька страхування є додаткової страховки ви отримаєте тільки у випадку, якщо ваша базове покриття вичерпаються. Так що, якщо у вас, скажімо, професійне освітлення відповідальності на суму до $ 1 млн, і претензії, висунуті проти вас за $ 1500000, парасолька частина вашого покриття може удар і перешкодити вам платити в повному обсязі. Так само, як реальний парасольку може врятувати вас від катастрофи вашого волосся промокання, незважаючи на самі водонепроникним капелюх на ринку, гарне покриття парасольки надасть вам захист у разі, якщо ваша базове покриття вбирається, теж.

Є по суті два переваги отримання парасольку страхування. По-перше, він може залишити значні активи покриті за порівняно невелику ціну. Іншою перевагою є те, що він може просто надати Вам більш повне охоплення – вище і поза окремих політики, такі як професійна відповідальність.

Окремі особи або професіоналів, які мають значні активи, які можуть бути схильні до ризику під загрозою судового позову можете розглянути парасолька політики. Професійна відповідальність сама по собі не може бути достатньо, так як межа, що політика може покривати тільки певна кількість ваших активів. Інвестуючи в парасольку політика, яка збільшить кількість ваших активів покриті, потенційна економія зрештою може значно переважують додаткові витрати. Страхування відповідальності покликане захистити вас від кошмару позову. Umbrella страхування робить саме це, якщо у вас є значні активи, які можуть бути схильні до ризику.

Крім того, необхідно взяти до уваги те, що, не тільки парасолька політика надають вам з додаванням страхування, як справжній парасольку, але він також надає вам покриття, яке об’єднує різні аспекти ваших конкретних страхових полісів. Іншими словами, така політика ставить під однією парасолькою компонентів, які могли б бути включені в окремий покриття. Там йдуть ті страхові експерти з їх розумними назвами знову. Отже, хороший пакет страхування парасольки може не тільки в кінцевому рахунку обійдеться вам трохи менше, щоб охопити більше активів, це може заощадити вам час і зусилля, щоб шукати окремі політики, щоб охопити різні різних компонентів вашого бізнесу.

Наприклад, замість того, щоб, скажімо, отримати одну політику для професійної відповідальності, інший політику по охоплення, і ще один для компенсаційних виплат працівникам, хитро складені парасолька політика може створити для вас елементи всіх з них, заощадити гроші, і залишити вас більш широко і глибоко покриті, ніж могли б бути. Як і всі хороші страхові поліси, він залишає вас готові до нього дощовою хітів день. Ви будете мати, що парасолька над головою, щоб зустріти той день, коли він приходить.

Тепер, перш ніж прийти до висновку, що, незважаючи на всі попередження, і всі проблеми, ви, ймовірно, не потрібно парасолька охоплення, думати про якісь наслідків не отримує його. За порівняно невелику додаткові інвестиції, це дійсно мудрі, щоб просто списати заклопотаність і робити вигляд, що вам не доведеться турбуватися про це?

Ось певну їжу для роздумів. Незалежно від того, наскільки ретельно або ти хороший, і незалежно від того, наскільки ви підготовлені думати, що Ви, щоб уникнути помилок і заподіяння шкоди іншим, є дві речі, вам не доведеться турбуватися про ставлення страхування парасольки і професійної відповідальності.

Перша в тому, що ти людина. Ти не супермен – або супержінкою. Як власник бізнесу або професіонал, ви збираєтеся робити помилки. Ви не знаєте, коли і як, але, будучи людиною означає, що вони можуть відбутися помилка, так чи інакше. І вони, безумовно, може трапитися в нормальних умовах ведення Вашого бізнесу. Насправді, все, що має статися, щоб існувала сприйняття помилку, допущену своїм друзям і робити бізнес з того, що викликає збитки, які ви можете все одно в кінцевому підсумку платити за з точки зору юридичних послуг та відшкодування шкоди.

Друге, що потрібно турбуватися, якщо у Вас немає страхового парасольку чи професійне висвітлення відповідальності є людська природа, особливо в сьогоднішніх умовах необгрунтованих позовів. Ви майже не можу собі уявити, яким чином ваш бізнес може торкнутися інших, і способи, якими хтось там можуть стверджувати, що шкода, яку вони страждали було в результаті того, що ви зробили. Ти не можеш захистити себе від такого сценарію без речей, як професійна відповідальність, яка може включати в себе додала парасольку страхування. З цими під пояс, ви захистите себе від кошмару позові ви ніколи не мріяли коли-небудь того, щоб боротися.