чому ви повинні порівняти і перегляду Головна Страхування

Якщо у вас є будинок, ви безумовно потрібно страхування житла, але є багато різних варіантів там – і багато страхових компаній, що борються за свій бізнес, теж.

Домовласників страхування призначений для забезпечення безпеки мережі, так що якщо ви втратите ваш будинок і / або майна через деякий тип катастрофи, ви можете їх замінити без буквально йти в богадільню, щоб зробити це.

Тим не менш, є деякі в різних типах покриття, і так багато різних компаній на вибір, що вона може ввести в оману, щоб вибрати страхування вашого домовласника. Ось кілька порад, які повинні допомогти зробити роботу простіше.

Зробити пошук в Інтернеті перші

Інтернет зробив це дуже легко виходити в інтернет і зробити пошук, щоб поглянути на те, що компанії пропонують страхування житла в вашому районі. Найчастіше, страхування вашого провайдера буде розташований у вашому штаті.

Яке покриття ви хочете?

Ви будете потребувати покриття спеціально для заміни вашого будинку і майна, якщо катастрофа повинна вдарити – і Ви повинні будете вирішити, чи дійсно ви хочете “відновна вартість” освітлення, або для покриття вартості майна і вдома в той час, ви оцінюєте їх первісної політики. Найчастіше, вам потрібно буде політика відновної вартості, так як будинки і майно, як меблі, телевізори і т.д., зазвичай рости в ціні за ці роки. Якщо ви хочете мати кращі шанси на повернення в “круги своя” якомога більше після стихійного лиха, переконайтеся, що ви вибираєте політику, яка дає Вам покриття відновної вартості.

Прийняття рішення про політику

Вирішіть, який тип політики ви хочете. Крім того, розслідування і переконатися, що ви отримуєте все, що потрібно. Можливо, вам доведеться платити більше за політику або купити окрему страховку, якщо ви живете в районі, який знаходиться під високим ризиком повеней, наприклад.

Виберіть франшизу

Чим вище франшиза, тим нижче ви страхових внесків буде. Там також той факт, що якщо ви можете заплатити за будь-яку “малих” шкоду собі, ви не повинні будете принести вашої політики в гру і, отже, не буде розглядатися як високий ризик у страховій компанії після того, як ви подали заяву. Так, наприклад, якщо ви встановите ваші франшизи в $ 500 або $ 1000, є, що зекономлені гроші і відкласти в сторону, ви будете платити ці витрати з власної кишені себе, після чого страхова компанія повинна взяти на себе.

Запитайте котирування

На основі цього вихідної інформації, ви можете отримати деякі початкові цитати з декількох різних провайдерів, для певного рівня охоплення політики.

Переконайтеся, що ви можете говорити з агентом в обличчя

Як тільки ви отримали початкову лапках, вибрати одну або дві компанії, які ви думаєте, ви, ймовірно, вибрав як тільки ви вирішите, що ви хотіли. Потім переконайтеся, що ви зможете поговорити з агентом особисто він вам знадобитися контактну інформацію цієї людини у разі стихійного лиха, і це гарна ідея, щоб встановити якийсь особистий відносини, перш ніж що-небудь трапиться, так що ви не просто сліпо операційної, як тільки ви потрібна допомога.

Документ та оновлення

Нарешті, як тільки ви отримали вашу політику, переконайтеся, що ви витягнете його і розглянути його на регулярній основі, зміни або додавання охоплення по мірі необхідності. Це допоможе переконатися, що ви повністю покриваються у разі стихійного лиха, так що ви можете піклуватися про речі і повернутися до життя якомога швидше.