чому ви повинні мати відкриту політику страхування вантажів

Є 5 (п’ять) варіантів страхування для вантажовідправників застрахувати свої поставки вантажу.

Рішення, який варіант є правильним для вантажовідправника є важливим рішенням, яке має бути ретельно продумано і переглядатися на регулярній основі. Як ви забезпечуєте страхування Вашого вантажу може внести значний внесок у вартість захисту і точки зору охоплення, що ви отримуєте. Ось коротке обговорення цих варіантів з ключовими точками порівняння:

(1) Страхування може бути отримана через експедитором або митним брокером будинку. Більшість з цих компаній мають в будинку океану вантаж політики, які стають доступними для своїх клієнтів. Це є значним центром прибутку для цих компаній через високу націнки на рахунок вантажовідправника. Ці “всі цілі тарифами” може бути набагато вище, ніж ставки для вашої конкретної перевезення. Незважаючи на ці проблеми, це кращий варіант для невеликих вантажовідправника з чотирма чи п’ять партій на рік. У зв’язку з мінімальною премією необхідних для «Відкрити Cargo” політики, це може бути більш економічний спосіб придбати покриття. Але якщо вантажовідправник робить достатньо обсягу, економія може скласти до 50% того, що він в даний час платить.

(2) Страхування може бути забезпечено за рахунок перевізника, що здійснює доставку вантажу. На жаль, це робить носій імені застраховані, не є вантажовідправником. Це захищає носія не є вантажовідправником. Якщо є втрати, вантажовідправник повинні будете подати позов проти відповідальності перевізника та їх страхової компанії. І страхова компанія буде відстоювати інтереси свого клієнта, перевізник, а не вантажовідправник.

(3) Зарубіжні постачальники можуть забезпечити покриття для вашого вантажу. Цей механізм піднімає ряд важливих питань. “Чи буде охоплення бути розміщені з американською компанією, або ви повинні зібрати за позовом в іноземній компанії?” “Які небезпеки покриваються політики (від всіх ризиків проти називається)?” “Що це за мова сертифікат, написаний?” “Чи будете ви бути сплачений в доларах або іншій валюті?” “Чи є вартість страховки передається вам і якщо так, то якою ціною?” “Що таке франшиза?” “Які винятки і умови освітлення?” “У який момент припинити страхове покриття, щоб покрити ваші вантаж?” Не дозволяйте постачальником приймати рішення страхування. Чи не відмовитися від контролю!

(4) Іноді вантажовідправники можуть придбати відвантаження товару сертифіката. Хоча це і дорожчий спосіб купити покриття, може бути найбільш економічний і ефективний метод для малих вантажовідправника.

(5) купити свій власний “з відкритим кузовом” політика!
Вартість страхування вантажів мала в порівнянні з загальною вартістю упаковці, обробки і доставки товарів. Минаючи посередників (експедитор, митний брокер будинку, зарубіжних постачальників) може дати величезну економію у вартості за доставку. Ви будете застраховані. Ви будете знати, що ви отримуєте. Ви будете мати права покриття відповідно з конкретними потребами. Ваші інтереси будуть захищені, а не інтереси посередників в. Якщо у Вас є претензії, ви страхувальником та страховою компанією, що видав політика має особисту зацікавленість у вирішенні претензії негайно і справедливо. Ваша пересилання будуть автоматично захищені не маючи жодних шансів в нездатності забезпечити відвантаження. Ви будете мати єдину точку контакту для всіх ваших питань вантажів замість того, щоб мати справу з кількома покриттів з різною точки зору охоплення з різних джерел. Ви будете вільні від “ЗАГАЛЬНА АВАРІЯ” претензії. І якщо ви не знаєте, що це означає, ви повинні зрозуміти цей момент, перш ніж у вас є великою несподіванкою.

Ви знаєте, що вам потрібно страхування вантажу або ви будете відновлювати дуже мало для пошкоджених товарів. Питання в тому, “Куди ти йдеш, щоб отримати його?” Відповідь на це питання М. Срібло і Associates, Inc

Якщо у вас є питання по страхуванню вантажів або вам потрібно політику страхування вантажів, звертайтеся в наш відділ вантажних перевезень по електронній пошті на cargo@msilverandassociates.com отримати комерційну пропозицію по страхуванню вантажів, будь ласка, скачайте наш відкритий Анкета Страхування вантажів.