чому ви повинні купити до кажучи страхування

Купити для здачі в оренду майнового страхування є важливим для політики власників, які орендували їх власності або на короткостроковій або довгостроковій основі. Якщо ви господар в перший раз ви не можете зрозуміти, чому ви повинні купити, щоб дозволити страхування майна. Це не питання, якщо ви новий або старий господар. Якщо у вас є житлової нерухомості для здачі в оренду в якості інвестиції, вам необхідно застрахувати майно, як купити, щоб власність. Далі слід обговорення важливості і способи придбання покупки, щоб страхування.

Коли вам це потрібно?

Ті, хто має страховку для своїх житлової нерухомості потрібно не закривати своє майно, щоб купити страховку. Але якщо ви використовуєте цю житлової нерухомості для здачі в оренду пропонуються, то вам потрібно купити, щоб страховий поліс. Якщо ви орендуєте житлової нерухомості, вам необхідно застрахувати майно, як купити, щоб власність. В іншому випадку, житлових страховий поліс, який ви купуєте, якщо ви живете у власність собі не покриватиме вас, якби у вас претензії.

Що він охоплює?

Купити, щоб страховий поліс буде покривати збитки від багатьох речей, включаючи пожежа, удар блискавки, повінь, просідання, крадіжки або після вуличних насильницьке проникнення, збитку, нанесеного ураганом і більшість інших стандартних небезпек. З купити, щоб страховий поліс ви також можете мати охоплення шкідливих пошкоджень і випадкових ушкоджень мешканцями.

Нижче наводиться докладне дослідження за наявними купити, щоб страхові поліси. Якщо ви господар або шукаєте, щоб стати власником з дозволяючи бізнес, ви повинні мати точне уявлення про наступні купити, щоб страхування надлишках.

покриття на випадок природних катастроф

При покупці, щоб страховий поліс, ви будете мати захист від стихійних лих, які можуть виникнути, наприклад, буря де вітри відірвати даху або водостоків. Він буде також охоплювати збиток, заподіяний повінню. Але якщо ваш готель розташований у постраждалих від повеней районі, то страхова компанія буде стягувати з вас більше за ваш страховий поліс.

Покриття збитку від пожежі

Купити, щоб страховий поліс може захистити вас від будь-яких збитків, викликаних вогнем. Обов’язкове страхування при будь-якій пожежі на майно також є одним з найважливіших напрямків політики для власників.

Покриття для втрати від крадіжок

Під це покриття, ви отримаєте захист вмісту вашого крадіжки форми власності. Це дуже важливо, коли Ви здаєте повністю мебльовані властивостями.

страхування цивільної відповідальності

Це також є важливим обхвату, яка захистить вас від будь-яких претензій ваших орендарів або будь-яких третіх осіб, наприклад, відвідувачів або гостей, можливо, для травм вони страждають під час відвідин вашої власності.

Покриття за втрачений заробіток

Під це покриття, ви отримаєте захист від вашого заробітку. Якщо ваше майно не залишилося порожнім або орендарі не сплачують орендну плату, політика буде охоплювати вас втратами.

Покриття для юридичних витрат

Може прийти час, коли ви можете виявити необхідність вдаватися до послуг адвоката, наприклад, якщо ваші орендарі відмовляються платити орендну плату або вийти з майна за вказаною узгоджені терміни. У рамках цієї політики вашої судові витрати будуть покриті.

Таким чином, купити, щоб страхування є важливим політики для тих, хто вклали кошти в купівлю, щоб бізнесу. Якщо у вас є оренда майна, ви не можете зберегти ваше майно незахищеними. Таким чином, отримати цю політику і захистити ваші форми власності непередбачених збитків.