чому ви повинні застрахувати свій бізнес

Страхування є необхідним придбанням для будь-якого бізнесу, що представляють угоди між компанією і клієнтом, що страхова компанія буде відшкодовувати гроші за конкретні види фінансових втрат для зазначеної плати клієнт буде платити на регулярній основі.

Страхування можна розглядати як форму подушки, які використовуються для мінімізації фінансових наслідків несприятливих ситуацій, які можуть статися в будь-який час у майбутньому. Страхування використовується для захисту активів, фінансів, співробітників і забезпечити оборону клієнтом відповідальності. Будь-який власник бізнесу не повинні недооцінювати важливість наявності захисту свого бізнесу за допомогою страхування. Це просто кращий спосіб звести до мінімуму ризики, пов’язані з обставинами, які ви не можете контролювати, і це може вивести вас з бізнесу назавжди, погрожуючи навіть ваші особисті активи.

Існують два основних види страхування для малого бізнесу, що будь-який власник бізнесу повинен думати.

Обов’язкове страхування

Перший вид страхування вашого бізнесу буде потрібно, це обов’язковий тип покриття, що потрібно за законом державні та федеральні. Цей вид страхування включає в себе покриття з безробіття, соціальне забезпечення, а також компенсації працівникам. Безробіття та соціальне забезпечення мають певні переваги для співробітників та їх сімей, у тому числі покриття для престарілих та інвалідів, пенсії, Medicare, Medicaid і Додатковий дохід. Компенсації охоплення працівника має справу з усіма, пов’язаних з роботою травм і пошкоджень, що працівник підтримує на робочому місці, і зазвичай застосовується для оплати медичних витрат.

Додаткове страхування

Додаткові типи малий охоплення страхового бізнесу включають в себе захист від різних непередбачених обставин, таких як стихійні лиха, катастрофи, масові заворушення, страйки та інші типи пошкоджень. Один з найпопулярніших варіантів в цьому розділі Покриття власник бізнесу, який часто розглядається як все-в-одному страхове рішення, захищаючи від усього, починаючи з повені і пожежі воєн і техногенних катастроф. Ще один дуже популярний вид додаткового покриття майнового страхування, який платить за шкоду, як для бізнесу і особистого майна Вашого підприємства постраждав. Страхування відповідальності, як ви можете здогадатися з назви захищає вас і ваш бізнес від можливих відповідальності клієнтів та інших людей, постраждалих від ваших дій, послуг або продуктів.

Інші види страхування ви можете придбати залежати від фактичного типу бізнесу у вас є, місцеві державні вимоги та інші обставини, які ви можете бути застраховані від. Ці додаткові типи покриття включають продукт страхування відповідальності, помилки і пропуски страхування (вельми корисним для компаній, що пропонують послуги або беруть участь у виробництві товарів), дохід від підприємницької діяльності страхової (дуже корисно для мінімізації впливу тимчасового закриття або обмеження у справі). Існують додаткові типи малий охоплення страхового бізнесу, які захистять вас я при зломі або обладнання з ладу.

Пам’ятайте, що ви повинні придбати страхове покриття відповідно до ваших реальними потребами бізнесу. Не купуйте захист від ризиків ви дуже навряд чи загрожує у вашій діяльності. Якщо ви не знаєте з чого почати, запитайте у свого страхового агента або брокера про конкретних типів страхового покриття, що Ваш бізнес може виявитися особливо корисним. І не забувайте, щоб навколо магазину при купівлі політики. Є багато компаній, що пропонують страхування страхування малого бізнесу, так що не бігти, щоб отримати перше політики запропонували. Розглянути всі варіанти і вибрати найбільш конкурентним.