чому ви не можете купити без надмірностей страхування автомобіля

Для деяких водіїв, страхування автомобіля, як досягти найкращого покриття можливих, так що якщо щось піде не так, вони не будуть кинуті. На думку інших, хоча, це тільки що бачили, як юридичне зобов’язання і трохи більше. У цьому випадку власник автомобіля часто йдуть на найдешевші, без надмірностей варіант страховки.

Як і всі бюджетні варіанти є плюси і мінуси, пов’язані з без надмірностей страхування автомобілів. Наприклад, немає ніякого сенсу в отриманні тільки третя сторона покриття якщо у вас є 45 000 фунтів представницький седан. Якщо вона пошкоджена, вкрадені або знищені він, ймовірно, не поширюються, і тому ви б зовсім відповідальності за витрати, пов’язані з ремонтом або заміною його. Це неодмінно залишить вас зі своєї кишені.

Однак, якщо ви молодий водій і були витіснені отримання більш повної страхування автомобіля, без надмірностей третьої політики партія не може бути вашим єдиним варіантом.

На жаль, для нових і молодих водіїв, вони не мають історії, щоб довести свої здібності водіння. І, завдяки їх однолітки, вони також є у вищій категорії ризику водіїв. Тому, перш ніж вони навіть намагалися зв’язатися страхової компанії, вони вже будуть у величезний недолік.

Такий високий фактор ризику також становить для водіїв, які втратили своїх претензій немає бонусів через аварію або іншого події. Коли ви робите вашу претензію Миттєво підвищує відповідальність і страховики будуть все менше готові забезпечити прикриття, звичайно, не за ставками, що вам сподобалося раніше. У випадках, коли ваша премія була 50% + збільшення, це могло б стати важко обгрунтувати більш високий рівень охоплення – принаймні, поки ви не перебудував вашу ніяких претензій бонус.

Таким же чином, що ви не хотіли б купити страхування відповідальності перед третіми особами за дуже дорогий автомобіль, ви також не можете отримати всеосяжне покриття для дешевого бігати. Скажімо, наприклад, ви купили 800 фунтів автомобіль, щоб дістатися з пункту А в пункт Б. Маючи 500 фунтів річного поліса страхування буде трохи контрпродуктивно – особливо, як ви навряд чи побачите будь повернення на будь інвестиції.

Точка страхування відповідальності перед третіми особами є просто дозволяють їздити на законних підставах – і це досить багато його. Вона охоплюватиме вас в разі зіткнення з іншим автомобілем і означатиме, що ви не будете нести відповідальність за шкоду, причинно – понад зайвого звичайно. Ваш автомобіль не поширюється, однак, так і у випадку аварії, безглуздого вандалізму або крадіжки ви не отримаєте ні копійки.

Якщо ви берете участь в зіткненні, що це не ваша вина, ви будете мати право на компенсацію за ремонт з партії, у якого виявлені бути причиною – поки у них є страховка. Тому, до тих пір, поки ви не отримаєте врізався в кимось, хто не застрахований, і впевнені у власних силах водіння (принаймні, досить, що ви не викличе зіткнення) третя сторона гідне рішення.

Це дешевий і веселий рішення страхових і одна, що мільйони автомобілістів вибирають щороку. У той час як сфера охоплення мінімальна, це принаймні правової та буде переконатися, що уникнути гніву закону.

Очевидно, без надмірностей страхування не відповідатиме всім транспортних засобів або драйверів. Це в основному орієнтовані на тих, хто молодий і, отже, можуть бути оцінені з всеосяжне покриття, або машини, які, можливо, не мають масивну внутрішню вартість і тому не варто страхування більше. По суті, це відмінний варіант для тих, хто знайшов вартість інших страхових полісів непомірно високою.