чому ваш Медігеп страховий агент також важливо, як ваш план

Так як Medicare наповнений заплутаною звинувачення співстрахування, доплати і франшизи, необхідно агентом, який працював з охопленням Medicare протягом багатьох років. Поки він не розуміє, де Medicare піддає вас великі медичні боргу, як він може направляти вас до страхування Medicare доповненню планів, щоб знизити ризик?

Ваш агент також повинен мати великий досвід роботи з різними варіантами доступні для Вашої Медікер, і є кілька варіантів. Ви можете додати Медігеп плани і плани Частина D відпускаються за рецептом ліків з вихідною деталлю Medicare і частини B переваги. Ви також можете вибрати один з декількох Medicare Advantage плани надати вашого боку, частина B і охоплення Частина D.

Що так багато різних типів планів, важливо працювати з агентом, який спеціалізується на завершення Medicare охоплення. Чим більше досвіду, тим краще! Medicare є не лише складною, але вона змінюється час від часу, так що ваш агент повинен бути в курсі нових планів і правил Medicare.

Наприклад, в червні 2010 року, два нових планів Медігеп стали доступні й інші плани були зняті з ринку. У 2011 році щорічний період відкритої реєстрації, коли ви можете приєднатися до однієї з декількох Medicare Advantage плани змінилися.

вартість страхування Медігеп прив’язаний до страховика

Medicare доповненню планів стандартизовані, так що ви отримуєте ті ж переваги, незалежно від якого страховик продає вам Медігеп F плану, наприклад. Ця стандартизація закінчується охоплення, все ж. Страховики продають однакові плани на сотні доларів більше нічого не підозрюють споживачів. Якщо ваш агент не дослідження, які страховик має план, який ви хотіли за найнижчою вартістю, ви можете витрачати тисячі доларів протягом багатьох років, не отримавши нічого, щоб показати його.

Ви будете жити краще, працюючи з агентами, які є безкоштовними для порівняння Медігеп планів від декількох з верхньої страховиків. Незалежні агенти отримують комісію незалежно від того, страхова компанія має право план для вас. У них немає стимулу, щоб зробити певні плани світять, щоб заробити їх вчинення.

агенти Medicare доповнення страхування може запропонувати індивідуальні консультації

Шукайте, поки не знайдете знаючих агент, який пропонує докладні пропозиції персоналізувати з урахуванням ваших потреб та бюджету. Робота з агентами, які зосереджені на створенні довгострокових відносин з вами, а не ті, хто намагається продати вам політики швидко і рухатися далі до наступної комісії.

Без правильного керівництва, важко стати експертом про те, як Medicare доповненню протягом ночі. Хоча страхування Medicare доповненню планів приходять зі стандартними перевагами, Medicare Advantage Плани у кожного є свої правила.

Як і детальних планувань D відпускаються за рецептом ліків, Advantage плани не всі охоплюють ті ж ліки. Ваш агент повинен переконатися, що ваш план буде платити за медицину і включають в себе послуги лікаря. Medicare Advantage Плани зазвичай обмежують некритичних і не термінове допомоги обмеженого числа лікарів і лікарень.

Щоб отримати покриття, яке платить за ваш лікар і ліки вам потрібно, ви, можливо, доведеться витратити дні, досліджуючи варіанти на свій розсуд. “Правильний” агент може зробити всю роботу для Вас, використовуючи величезні ресурси своєї компанії, щоб звузити вибір швидше. Пошук відповідного агента насправді ще більш важливо, ніж знайти правильний план, тому що кращі агенти порівняти нові плани в існуючий охоплення раз на рік і порада вам, коли це можливо, має сенс перейти на кращий план.