чому ваші критичні страховий поліс може бути відхилена у зв’язку з ви

Основний принцип критичної хвороби страхування життя є те, що після постановки діагнозу хвороби, ви повинні якщо все піде добре, отримати неоподатковуваний одноразова капіталу, щоб допомогти вам через важкі часи. Більшість людей, рекомендується об’єднати свої критичного захворювання та страхування життя з метою, яка дає рекомендовану рівень покриття за значно нижчою ціною, ніж, якби ви були на їх окремо.

Хвороби покриті включити раку, серцевих нападів, ниркової невдач, ангіопластика, і так далі Альцгеймера. Так що від цих хвороб, його досить очевидно, що критичні кришка служить для єдиної метою допомогти особистості та / або родиною через фінансові важкі часи, такі як іпотечні виплати і день у день рахунку. Вона не поширюється на вас миттєво після смерті, як і невиліковної хвороби. Це де більшість людей заплутатися.

Є певні чинники, які кожна людина повинна дотримуватися:

Умови закрита тільки, введені в рамках політики керівництва. Якщо визначення не так, як у політиці, то вимоги можуть бути відхилені. Наприклад, більшість компаній охоплюють ракові захворювання в цілому, але багато компаній можуть прийняти рішення, і відзначили в керівництві, що вони не будуть охоплювати певні варіації раку. Той же принцип стосується і діагностики захворювань у віці після 60. Такий випадок в цьому буде включати хвороба Альцгеймера.

Інший симптом не охоплений ВІЛ та хвороб, обумовлених СНІДом. Вони можуть бути покриті, якщо контракт через певні умови, наприклад, від переливання крові, від медичної кар’єри чи в армії, і навіть фізичним насильством.

Інші причини, чому страхові компанії критичні хвороби можуть не окупиться через не наступного за даними медичних рекомендацій, під час війни і заворушень. Прості фактори також як не відзначити, що у вас може бути дим від часу або, що ваш батько помирає від серцевого нападу поряд з основними нерозкриття інформації.

Існує також термін, відомий як “період виживання. Цей період виживання, як правило, 28 днів, і якщо пацієнт помирає протягом 28 днів, ніяка компенсація не буде зроблено, навіть після постановки діагнозу. Як правило, це з тим, що критичних захворювань, як правило, тривалий стан стані, і такий короткий смерть може вказувати незнання до доступний медичної допомоги.

отримання критичних страхування життя захворювання;

Рекомендований спосіб йти про отримання цього типу була б кришка від незалежного брокера або спеціаліста. Вони будуть радити вам, скільки вам потрібно охоплювати, поряд з тим, як довго ви будете мати потребу в цьому для ET так далі. Я завжди рекомендую мати перегляду через Інтернет, а не для цілей закупівлі там, але, щоб отримати почуття того, що є в продажу, розширити свої знання про спільною темою, яка дозволить вам запитати / відповісти на всі запитання й взагалі знаєте, що радник або брокера, коли говоримо про час приходить до вас покупку політики.

Сподіваюся, це допоможе у зв’язку з деякими корисними порадами. Також майте на увазі, якщо ви, на жаль, зробити заявку, прочитайте страхування керівних принципів. Деякі політики можуть зажадати, щоб ви були діагностовані спеціалістом Великобританії і ніхто інший. Прості речі, як це. У цілому, прочитати всю книгу політиці при покупці.