чому ваше страхове агентство потребує сайті

Повнофункціональний присутність в Інтернеті став обов’язковий активу, який кожне агентство має володіти. Маючи сайт, ви дозволите ваше агентство можливість запропонувати свою продукцію та послуги для потенційних клієнтів та клієнтів двадцять чотири години на добу, сім днів на тиждень. Сьогодні, сайт повинен бути більше, ніж просто візитна картка в Інтернеті. Вона повинна мати повне пропозиціями, яке включає в себе автоматизовані самообслуговування клієнтів та інформаційних ресурсів, які неодноразово утримувати інтерес у відвідувачів.

за цитування, пропонуючи послуги самообслуговування клієнтів

Пам’ятаєш ходити в аеропорту і чекати в довгих чергах лічильник квиток? Якщо так, то ви бачили на власні очі, як технології змінили те, як споживачі взаємодіють з бізнесом. Менш ніж десять років тому, коли ви увійшли в аеропорт, довгі черги вітали вас на касі. Тепер Вас вітає терміналів самообслуговування, які пропонують швидкий реєстрація враження прискорення декількох клієнтів через на частку часу. Вам більше не потрібно говорити з агента з обслуговування клієнтів, ви можете просто зробити це самостійно. Він не тільки прискорити клієнтів, самообслуговування знижує співробітника ресурсів, необхідних для бізнесу.

Ця тенденція самообслуговування клієнтів почав поширюватися в кожній галузі, у тому числі страхування. Це почалося з онлайн-запити цитати, через онлайн-форму. Наступне було введення онлайн рейтинг. Останнім часом компанії почали пропонувати клієнтові можливості самообслуговування, щоб хвалити онлайн цитування. Ці опції включені онлайн-платежів і політики самообслуговування.

Те, що почалося з носіями в даний час мігрували до самих агентів. Будь то можливість запитувати посвідчення особи, повідомити про нещасний випадок або видалити транспортний засіб, ваш сайт повинна дати споживачеві можливість обслуговувати свої політики безпосередньо. Як і в авіаційній галузі, це автоматизація обслуговування клієнтів буде бажання заспокоїти споживача для швидкого обслуговування при одночасному зниженні загальних ресурсів, необхідних для вашого агентства.

інформаційний ресурс

Хоча банки були однією з перших галузей, щоб охопити самообслуговування клієнтів за рахунок використання банкоматів, вони не поспішали розвивати свою присутність в Інтернеті. В останні роки вони зробили його! Банківські сайти пропонують практично всі ці дні. Купити марки, пошук банкоматів, переглядати пропозиції продуктів, оплатити рахунки, роздрукувати свої заяви і навіть просити копії чеків, всі з простий у використанні веб-сайт. Надаючи цю повний досвід, банки часто клієнти повертаються до цього єдиний портал.

Агентство сайт повинен повторити цю широту пропозиції, представивши клієнту доступ до будь-яких послуг, що ваше агентство пропонує. Повний веб-сайт повинні включати в себе онлайн-словників, напрямку руху, місце розташування відображення, поточні добірки, варіанти оплати та посилання на корисні сайти, такі як ремонт і кредитних компаній-партнерів іпотеці. Пропонуючи більше можливостей, ваш сайт стає порталу, для яких клієнти будуть повертатися неодноразово.

тримаючись

Тепер, коли ваш веб-сайт пропонує повне присутність, ви хочете залучити й утримати відвідувачів на Ваш сайт. Надати споживачеві стимул повернутися часто. Створити щоквартально подарунками. Пропонують подарункові карти для рефералів. Містять посилання на інші популярні відеоролики. Небо це межа з веб-сайту.

Нарешті, зберегти інтерес ваших клієнтів, зберігаючи ваш сайт в курсі подій! Після оновлення змісту сайту, Ви зберігаєте динамічною і мінливою дух інтернету. Покупці дізнаються вашу прихильність до технологій і винагородить вас повторних відвідувань.