чому важко порівняти онлайн страхового бізнесу

Я недавно почав бізнес і повинен був отримати страхування відповідальності гарантувати, що я був покритий, якби я хотів отримати контракт австралійського уряду я був після. Мені подобається інтернет, і використовувати його для пошуку і купити багато речей, включаючи страховку, але намагаюся порівняти страхового бізнесу тут було практично неможливо. Я глянув навколо США і Великобританії, і виявив, що це загальна проблема. Є багато веб-сайту, які порівнюють інші страхові продукти, такі як автомобіля, здоров’я та туристичного страхування, але майже ніхто при спробі отримати кілька цитат страхового бізнесу.
Існує логічної причини для цього, це важче, щоб дати котирування онлайн для страхового бізнесу. Це тому, що більшість підприємств різні, і хоча страхові компанії класифікувати кожну бізнесі вони як і раніше майже завжди говорять або електронною поштою клієнту перед наступні через продаж. Це робиться для того, що немає ніяких відомостей, які ви пропустили, які можуть заподіяти вам або вашому бізнесу фінансові втрати. Зрештою, якщо товар пошкоджено чи вкрадено і не покривається ви не може бути покрита. Аналогічним чином, якщо ви виконуєте обов’язки (наприклад, водопровідника робити електромонтажні роботи), то ви не можуть бути покриті або. Вам потрібно поговорити з людиною, брокера або страхування і повідомити їм про всіх ваших вимог і що має бути захищене страховий бізнес.
Страхування автомобіля, з іншого боку якого, ймовірно, найбільш широко Порівняйте онлайн страхового продукту є досить прямо вперед, коли ви хочете цитату. Кожен страховик просить різні бази питань про математичних формул вони використовують, але вони майже завжди запитає вас, вік, тип автомобіля, стать, адреса та історії водіння або рейтингу, близько 90% від цитатою страхування автомобіля складається з цих 5 речей. Вартість Вашого автомобіля є те, що в даний час застраховані і кожен страховик ставить значення на вашому автомобілі, ви побачите це значення, якщо ви отримуєте онлайн страхування автомобіля цитатою, його зазвичай називають страхової суми. Сума страхової суми для автомобіля досить легко обчислити. Ви розробляєте те, що автомобіль і умова, і ви отримаєте досить гарне уявлення про вартість автомобіля. Є компанії, які пропонують цю послугу, такі як Redbook і скло, але інформація також легко доступні в Інтернеті для широкої публіки. Наприклад, якщо я скажу, у мене було 1978 Datsun 280ZX в хорошому стані, ви могли б дати мені уявлення про те, чого вона коштує, просто роблячи швидкий пошук Google або за допомогою функції пошуку. Але спробувати вирішити вартості бізнесу. Скажімо, флорист з доходами 700k на рік? За допомогою всього цього невеликої кількості інформації неможливо.
Страхові компанії стикаються з тією ж дилемою, розробка страхової суми бізнесу набагато складніше, ніж для автомобіля. І з цієї причини ви майже ніколи не отримати онлайн консультацію зі страхування для страхового бізнесу і причини, чому це чертовски важко порівняти онлайн страхового бізнесу. Найкраще, що можна зробити, це заповнити форму з бізнес-сайт страхового брокера або посередника, і отримати їх зв’язатися з вами. Часто страхові брокери буде охоплювати ряд страхових компаній і це, зв’язавшись з ними ви можете отримати порівняння. Коли ви телефонуєте брокеру запитайте їх, як багато страховиків вони охоплюють як це андеррайтера, що визначає ціну. Якщо вони забезпечують страховий бізнес від декількох андеррайтерів потім отримати їх, щоб надати вам цитату. Це не так зручно, як порівняння страхування автомобіля, але кінцевий результат, як правило, те ж саме – краща пропозиція на вашої страхової премії.