чому б вам не просто платити me_

Не зрозумійте мене злий!

Він може бути неймовірно складно для людини, яка має страхове покриття, щоб бути сказаним страхової компанії, що вони не проводять ніяких виплат, і навіть гірше, якщо платежі були зроблені, що вони хочуть повернути гроші.

У кришці віку страхування тепер є обов’язковим для людей і організацій для одержання в певних сферах життя, таких як водіння автомобіля або домашнього утримання. Роботодавці теж потрібно страхування таких як відповідальності роботодавців обов’язкового страхування. Це захищає бізнес від претензій з боку співробітників за нещасні випадки або хвороби вони можуть постраждати в результаті роботи для бізнесу. Бізнес в певних професій – таких, як юриспруденції, бухгалтерського обліку та фінансових послуг – також за законом зобов’язані вивезти про страхування професійної відповідальності. Це захищає від юридичної відповідальності за збитки, понесені клієнтами в результаті недбалості. І в деяких страхових випадків отримані і для інших такі питання, як у випадку необхідності медичного лікування або хвороби.

Не дивно, якщо заявок на страхові виплати проводяться і відмовився або уникав людей, роботодавців і підприємств сердитися і цікаво, що точки отриманні страховки та оплати дорогих премії. Ця коротка стаття пояснює, чому страхові компанії відмовляються від виплат, що можна зробити з цього приводу?

Чому страхової компанії відмовити у виплаті?

Є багато причин, які можуть бути надані в страховій компанії відмовляються виплати.

По-перше, в даний час люди можуть втратити, коли вони роблять невинні помилки на пропозицію форми, які розглядаються як область “нерозголошення” чогось, що впливає на страховиків оцінки ризику, або “введення в оману”, де людина робить неправильна постановка “факт , яка є істотною “. Невдачі в будь-якій області може означати відмову платити претензії.

Що дійсно засмучує людей у ​​тому, що вони не розуміють, що у них є обов’язок розкривати інформацію, яку вони ніколи не просили, але які можуть вплинути на рішення страхової компанії ризики і, коли особа діяла вони діяли добросовісно і розумно. Питання може бути нечітким або за межами їхніх знань.

Наприклад, коли людина отримує страхового захисту доходів і їй було запропоновано ряд медичних питань. Коли вона пізніше перетворився розсіяний склероз, страховик відмовився платити, оскільки вона не повідомила, оніміння в нозі діагностували як вірус. У цьому випадку омбудсмен скасував це, як вона відповіла на питання чесно

По-друге, страхові компанії також може відмовити у виплаті, навіть якщо помилки або упущення не мали б ніякого впливу на політику або на преміум, якщо вони були виявлені раніше.

Наприклад, де удівець стверджує, поліс страхування життя нижчевикладеного фатальною дорожньо-транспортна пригода, але страхова компанія відмовляється платити, тому що заявник не згадали, що вони були курцем про процес подачі заявок, але пізніше було виявлено в історії хвороби. У такій ситуації страхова компанія повинна виплатити ще.

По-третє, в крайньому випадку страхування компанії відмовити у виплаті через звинувачення в шахрайстві і завищені претензії.

Отримання кришка правильно!

Коли людина застосовує для різних страховка покриває вони повинні надати якомога більше інформації в страхову компанію в якості можливої ​​відповіді на всі питання так само докладно, у формі заявки або по телефону ..

Пам’ятайте, що навіть на оновлення програми, якщо відбулися будь-які зміни, такі як переконання дорожнього руху у відношенні страхування автомобіля або хвороби щодо медичного страхування вони повинні бути вказані в оновленні форми.

Страхова компанія не повинна мати ніякого виправдання відмови виплачувати про нерозголошення

Якщо людина був залучений в дорожньо-транспортній пригоді буде важливо, щоб зробити фотографії, повідомте про це в поліцію і бути виявлення будь-яких свідків. Швидке доповідь аварії забезпечуючи всі деталі допоможуть для легкого претензії

Якщо працівник був залучений в аварію на робочому місці роботодавець повинен записати важливу для людей, щоб записати претензії у письмовій формі і навіть з фотографіями

Страхова компанія не повинна мати ніякого виправдання відмови платити, тому що вони говорять, що претензія є шахрайською.

Стає ще

Якщо страхова компанія відмовляє стверджують, що є кілька варіантів.

По-перше, більшість страхових компаній дозволяють оскаржити відмову. Там в процесі розгляду скарг на місці. Можливо, все, що людина повинна зробити, це надати додаткову документацію, розкриваності деяких непорозумінь і вимога оплачується.

Якщо ви відчуваєте, що є скарги зі страховиком, ви повинні повідомити про це в якості скарги омбудсмену. Це може уникнути дорогих судових розглядів.
Однак, якщо вважаєте, що ваші претензії повинні підпадати під вашу політику, ви можете взяти ваш випадок з адвокатом проводити це для вас і, якщо справа доходить до цього, люди навіть довести ці справи до суду. Ви могли фактично судитися вашому страховику для покриття вам думати, що ви заборгованості з політики.