чому американці повинні дивитися на довгий термін проблемою догляду серйозно

Більшість людей втрачають можливість залишитися в будинку престарілих або просто найняти вихователя, коли вони потрапили 50 тому що вони часто спекулювати Medicaid або Medicare буде полегшити тягар оплати їх медичного обслуговування, і вони очікують, що їх близьких буде робити все, щоб зберегти їх дбав безпечно як вдома, навіть якщо їхні фінансові ресурси знаходяться в небезпеці. І тільки коли вони втратили половину або всі свої заощадження на охорону здоров’я вони зрозуміють важливість довгострокового планування догляду перспективі.

В ідеальному світі, старійшини знаходяться під опікою їхні онуки або будь-якого близького члена сім’ї, і, таким чином, тягар перебування в будинку престарілих зменшується. Люди також продовжувати нормальне життя, як вони виходять на пенсію і не купуєте ніяких небажаних хвороби або інвалідності, які збільшили б ризик. Але якщо ви бачите реальність, все найгірше, може статися саме несподіване з раптово, і якщо у вас залишаються нечутливими з справжніми змінами, ви напевно потрапити в пастку фінансової чорною дірою.

Чому всі говорять про довгостроковий догляд? Департамент охорони здоров’я та соціальних служб показує тривожну статистику: літнім старше 65 років є 60 відсотків шансів залишитися в будинках престарілих. Жінки несуть найвищі шанси і ризики, ніж чоловіки. Це очевидно, як жінки займають найбільший відсоток мешканців будинку престарілих, і вони мають тривалість життя. Справді, довгостроковий догляд для жінок має бути приділено першорядне значення. Величезний розвиток в медицині та науці створює великий вплив на життя людей, але це також збільшує їх потреба в довгостроковий догляд.

Люди роблять ту ж помилку, чекаючи, поки вони не 60 років і старше через оману, що вони будуть отримувати набагато дешевше премій. Це не правда, то. Насправді, більш пізніше можуть викликати будь-які нестерпним хвороби, які можуть перешкодити вам отримати охоплення і робить ваші премії навіть недоступними

Найсумніших проблема з довгострокового догляду є непомірною витрати на допомогу, і американці несуть на собі тягар сплати цього високо комерційну охорони здоров’я. У 2010 році Genworth Financial, один з провідних фінансових компаній Америки, проведене дослідження на вартість лікування в країні. У доповіді, середня середня денна ставка будинку престарілих (окрема кімната) склала $ 206, у той час як підлозі приватних номерів склала $ 185. Assisted Living послуги для однієї спальні понесених $ 3185 середня місячна ставка. Погодинна ставка для ліцензованих помічників будинку здоров’я складала 19 $.

Багато американців почуваються змушеними виснажувати свої активи, коли тривалі проблеми догляду термін прибуває. Більшість американців покладаються на Medicare і Medicare, не підозрюючи, що обидві програми не покривають довгострокові послуги з догляду. Medicare оплачує тільки кілька днів перебування в будинку престарілих, в той час як Medicaid надає фінансову допомогу тільки тим, хто відносно бідні. Довгі страхування по догляду термін продукт, спеціально розроблений придбати послуги ЮТК, але багато людей не вважають цей вид страхування через його високу вартість. Однак фінансові експерти погоджуються, що LTCi забезпечує значну захист, як ніяка інша страхування може. Тому було б краще інвестувати на цю страховку, щоб захистити ваше здоров’я і ваші заощадження, а також.