чому Короткострокове страхування

Ретельне планування і оцінка особистих потреб необхідно перед одним підписується на страховий поліс, який пропонує ідеальне поєднання безпеки і ціни. Медичні та фінансові вигоди, термін дії охоплення і доступність повинна бути основною тестів судити і прийняти рішення про політику. Короткий термін медичного страхування забезпечує комплексне фінансове забезпечення, і особливо ефективний протягом тривалого довгострокової перерви політики.
Assurant здоров’я короткий строк медичного страхування забезпечує бездоганний політики захисту при дуже вигідні ціни. Ця політика сприяє певні ексклюзивні переваги і чуйним варіанти покриття, що в ідеалі покривати надзвичайні ситуації під час коротких, попередньо встановлено періодами. Це ідеальне місце для людей, що шукають доступне, без надмірностей, політику, яка забезпечить хороше покриття навіть в періоди економічних незручностей.
Assurant короткострокові поліс медичного страхування полегшує варіанти застосовні віднімаються суми, співстрахування і забезпечує підтримку для наступного дня охоплення. Охоплення володіння політики може варіюватися від 30 до 360 днів, а в особистих очікувань політики / реквізити. Цей страховий поліс також передбачає виплату за доступними щомісячними платежами, і 20% знижки при оплаті авансом. Ця політика також полегшує персоналізовані, пільгові варіанти госпіталізації та консультації лікаря.
Лікування медичними попередні умови, фінансові / медичні пільги сприяння профілактики і звичайного фізичного огляди не пропонують охоплення політики. Assurant тимчасового медичного страхування не поширюється також на щеплення та щеплення, стоматологічна допомога або очної діагностики / догляд.
Золоте правило тимчасовий страховий поліс пропонує комплексне страхове покриття протягом короткого періоду, який не в першу чергу покриваються політики. Політика полегшує включно покриття надзвичайних за дуже доступними цінами, забезпечуючи абонента найвищий рівень обслуговування політики навіть за межами національних кордонів.
Включно і широкого висвітлення Золотий поліс медичного страхування включає в себе правила екстреної госпіталізації (напів-окрема кімната) і консультації лікаря.
Страховий поліс покриває також витрати, понесені при заданих діагностиці, фармацевтичних адміністрацій та необхідні тканини / трансплантації органів. Основні служби допоміжний характер, як швидка допомога, відділення інтенсивної терапії тощо, також покриваються страховим полісом.
Стоматологічне обстеження і лікування, медичні попередніх умов, охорони материнства або існуючих захворювань необхідним госпіталізація не поширюється на політику. Золоте правило медичного страхового поліса не поширюється також на витрати на регулярні медогляди, рутинна діагностика та профілактичне лікування.
Короткий термін страхування здоров’я надзвичайно розумних варіантів політики, забезпечення доступної, але всеосяжний фінансового покриття в часи фінансових переходу. Це підтверджується тим, надзвичайно надійні резервний план для справжнього на перспективність вашого фінансового і соціальних потреб. Простота використання, доступності і вживані у всьому світі зробила короткий термін страхування гнів серед людей, які вітають зміни в їхньому житті.