чому ААА компанії зі страхування життя

Без сумніву, ви чули про АА (анонімних алкоголіків), але, ви, можливо, не чули і не раніше відомо про AAA, Американської автомобільної асоціації. Організація є віковий після запуску в 1902 році надати страхові послуги не тільки для людей, які хочуть бути покрита, коли вони йдуть подорожуючи по всій країні, а й американці, коли думаєте про подорож за кордон. Багато років по тому після свого створення компанія вирішила, що вони хотіли виходити на вулицю просто пропоную поліс страхування подорожей для своїх клієнтів і вирішила запропонувати страхування життя, як вони були такі відмітні і добре зарекомендували себе кредитний рейтинг, що означало, що вони були більш стабільними, ніж багатьох інших організацій, що пропонують аналогічні товари та послуги в той же момент часу. Якби ми дивилися на компанії від стратегії точки зору, від освіти до сьогоднішнього дня, то ми б, безумовно, розуміють, що вони пройшли довгий шлях з першої стадії розробки.

AAA є компанією зі страхування життя для вас?

Як і більшість людей, ймовірно, риса всіх, ваше життя стане непередбачуваною, і ви ніколи не знаєте, коли найгірше може статися, в будь-який час, і це, швидше за все, станеться з вами, коли ви найменше цього очікуєте. Якщо у вас є щось дуже погане сталося у вашому житті, то ви будете в безпеці, знаючи, що страхові компанії, такі як AAA зможе направити вас на шляху до одужання і дозволить вам створити на поточній ситуації.

Ви не повинні помилятися це для “похвали велика компанія», як, зрештою, це організація, яка торгівлі та забезпеченні страхові поліси людям – вони можуть бути страхові компанії, але один з різницею в інших там. Обслуговування клієнтів агентів, які ви говорите і спілкуватися з розуміємо і продовжуємо з теорії і замовник, і компанія знаходиться у безпрограшній ситуації, а це означає, що встановлення партнерства між двома і спираючись на це призведе до поліпшення відносин, а того, щоб прийняти «нами» і «ними» менталітет, що і багато інших фірм роблять. Ця філософія і дух допомогли компанії стати створений з плином часу і стала добре відома своїм дбайливим ставленням.

Є й інші вигоди від стає клієнтом з ААА, ви отримаєте інформацію про конкурентоспроможної продукції та послуг, які вони пропонують, і, як правило багатьом іншим компаніям зарезервувати їх для нових клієнтів, які не є в даний час з ними. Я впевнений, ви знайдете це дійсно засмучує і AAA розуміють це, тому вони здійснюють догляд за культурою, яка дозволяє пропозиції повинні бути спрямовані на поточні тримачі для забезпечення того, що вони пропонують і забезпечуючи індивідуальний пакет, який відповідає всім вашим потребам як особистості покупця.

покривається за рахунок страхування життя AAA

Ви повинні бути впевнені, що AAA буде переконатися, що ви повністю задоволені їх обслуговуванням і продуктом, через раджу вам, перш ніж вони просять вас купити що-небудь з них – ви не будете платити ніяких зборів і ніщо не буде оброблятися, поки ви не погодитеся, що це правильні рішення і політика для вас, немає тиску. Організація не тільки одна компанія сама по собі, а складається з 5 інших дочірніх компаній, що всі форми разом, щоб запропонувати страхової організації, які можуть значною мірою перехитрити багато інших.

Багато американців, а близько 44 мільйонів з нас, вважають, що організація гідна наших інвестицій, і що їх рівень обслуговування достатньо гарні для нас, щоб купувати товари та послуги у них. У 2006 році вони були оцінені як кращою страховою компанією року, що було, головним чином, щоб у довгостроковій перспективі стратегічним напрямом, що компанія взяла з моменту її створення. Так що, якщо ви шукаєте страховий поліс, незалежно від того, в якій області він може бути в, то вам слід розглянути AAA як імовірний вибір, оскільки вони мають дійсно відмінне обслуговування клієнтів, яке б’ється багато інших.