чоловіки краще драйверів

Нове дослідження показало, що жінки і чоловіки-геї, швидше за все, бути гіршим водіїв на дорозі, хоча це залежить від вашого визначення кращих. Дослідження показали, що в навігаційних і просторові завдання усвідомлення працюють погано в порівнянні з гетеросексуальними чоловіками.

Дослідження було проведено Queen Mary Лондонського університету, який заявив, що висновки буде означати, геї і лесбіянки знайшли б водіння в чужому середовищі важче, ніж прямій чоловічій автомобілістів. І, як правило, покладаються на місцеві визначні пам’ятки, щоб прокласти свій шлях навколо і повільно поглинають просторової інформації.
140 добровольців взяли участь у дослідженні, яке показало, що чоловіки-геї, прямий жінок і лесбіянок всі переміщатися подібним чином, ділячись своїми слабкостями. Більш ранні дослідження також стверджують, що жінки бідні навігаторів. Жінки послідовно більш успішні в тестах, які вимагають положення об’єктів слід пам’ятати, тоді як чоловіки краще працювати в навігаційній завдання, необхідні навички та здібності, щоб розкрити приховані об’єкти.

Доктор Казі Рахман на чолі дослідницької групи, які використовували моделювання віртуальної реальності двох різних просторове навчання і пам’ять випробувань, які спочатку були розроблені в Єльському університеті. Прикладом є той, де добровольці повинні були плавати через підводний лабіринт, щоб знайти приховану платформу, а інша вивчає радіальних важелів, яка виступала від центральної точки, щоб отримати нагороду.

Доктор Рахман зробив спостереження, що: “Чоловіки гарні в використанні дистальної, або геометричних сигнали, щоб вирішити, якщо вони збираються північ або на південь, наприклад Вони краще основний сенс напрямку, але вони можуть використовувати як місцеві оцінки землі в якості. добре.

“Водіння в новому середовищі з поганою київ, де ці відмінності можуть показати більшу. Жінки збираються займе набагато більше часу, щоб дістатися до місця призначення, що робить більше помилок, приймаючи неправильні повороти і т.д. Їм потрібно більше багатих місцевих пам’яток ».

Підрозділів у полів не були простим, хоча, “Гей люди з’являються, щоб показати” Мозаїка “продуктивності, частина з яких є чоловіки, як і інші частини, які жінки, як,” сказав Рахман. Іронія полягає в тому, що страхування автомобіля жінок дешевше, ніж у чоловіків, тому що чоловіки несуть відповідальність за більш серйозні нещасні випадки, які відбуваються на дорогах.

Попереднього дослідження, проведеного в Університеті Гіссен, Німеччина в журналі Intelligence показало, що відсутність тестостерону впливає на просторову уяву. Дослідження ми розглянули просторову, чисельний та усні навички участь 40 добровольців, читання карти і парковка просторові навички.

Приклад тестів, проведених вибирали, який з п’яти малюнків не могла обертатися, щоб виглядати як інші чотири. Загальна забив більше чоловіків, ніж жінок, д-р Петра, керівник дослідження, говорить, що відмінності між досліджуваній групі були “чудовим”.

Однак було визнати, що дослідження було обмежено, тому що ніяких докладних це не було враховано менструального циклу жінки, здатні вплинути на гормональний баланс.

Член Британського психологічного товариства, доктор Нив, зауважив: “підлог дійсно використовують різні навички, щоб знайти свій шлях навколо чоловіка, здається, бути в змозі зберегти маршрут в голові без орієнтирів, тоді як жінки використовують їх ..

“Таким чином, люди можуть бути краще при виявленні автомобіля, коли він припаркований у величезному торговому центрі автостоянки. Він також може задіяти водіння і парковки здібностей. Чоловіки, здається, краще на просторові здібності, а жінки на словесні та емоційні навики. Це може бути узагальнення, але це, здається, так. ”

Можливо також, що чим більш досвідчені водії можуть бути просто більш досвідчений, практика не зрештою зробити досконалим.