чого очікувати після того, як було автомобільної аварії (або два)

Не важливо, скільки функції безпеки автовиробники Додати в наших автомобілях, є ще людський фактор, щоб мати справу з. Хтось біжить на червоне світло, не гальмує досить швидко, або в занадто поспішає помітити 18-Уілер в такій смузі і події являє собою результат. Оскільки все більше і більше людей на дорозі, зростає ймовірність, що щось трапиться з вами і вашим автомобілем. Через це факту, з якістю страхових важливо, будь то аварія (і результуючий квиток) це ваша вина чи ні. Але що відбувається, коли аварія з вашої вини? Що робити, якщо є кілька нещасних випадків і квитки, які ваша вина? Ось декілька порад про те, що робити і чого очікувати після того, як потрапив в аварію.

перевірити ще раз ваше покриття
Одна з перших речей, які ви повинні дивитися на після того як ви потрапили в аварію те, що саме ваше авто страховка покриває. Різні політики від різних постачальників Автострахування покриє вас від різних інцидентів і для різних кількостях. Знаючи, що ви застраховані від є хорошим першим кроком до знаючи, чого очікувати у фінансовому відношенні для майбутнього.

зв’яжіться з вашим авто страхування постачальника
Навіть після того як ви обмінялися інформацією з ким ви потрапили в аварію з, вам слід звернутися до страхової компанії автомобіль, щоб повідомити їм, що сталося. У той час як вони впевнені, щоб з’ясувати, зрештою, називаючи їх дозволяє дати вашому боці історії, і, будучи активно ніколи не завадить теж.

працювати з вашим провайдером страхування автомобіля
Залежно від аварії, і скільки у вас було, ваш автомобіль страхова компанія може збільшити ваші премії, потрібно вам відвідувати заняття про відповідального водіння, або вони можуть просто скасувати вашу політику. Будьте в курсі цих можливостей і бути готовим до роботи з Вашою компанією страхування автомобіля, щоб подолати будь-які проблеми, які можуть представити себе.

отримати необхідні форми
Залежно від тяжкості аварії, і скільки у вас було, ваше авто страхової компанії, або суден, може вимагати, щоб ви отримаєте певні форми, які визнають свій статус як високий ризик водій, або, що у вас немає страхування автомобіля на всіх. Якщо у вас є Північна Кароліна автострахування ця форма називається FS-1, і якщо у вас є страхування автомобіля Вірджинії це називається SR-22, але вони по суті те ж саме.

отримання Вашого fs-1/sr-22
Більшість постачальників автострахування подаватимуть їх для вас, якщо вони або або судів диктують, що ви повинні мати один, проте, якщо у вас немає автомобіля страхування і вам необхідно використовувати FS-1 або SR-22, ви, очевидно, може ‘ т покладатися на свій страхової компанії автомобіль, щоб подати їх для вас. Є правило місцях по всій будь-якому місті, який може забезпечити форму і представити її для вас за певну плату. Маючи ця форма не є формою страхування автомобіля, але більш визнанням Вашого статусу ризиків або відсутності автострахування.

бути готовим
Хоча ви не можете по-справжньому підготуватися до аварії, готується за те, що відбувається після того, як був один, у тому числі знаючи, що робити, може допомогти вам заощадити час і гроші по лінії. Якщо ви високого ризику драйверів, а потім готується до гіршого, ймовірно, краща ідея, оскільки це дозволить вам бути готові до всього може прийти. Це не означає, однак, що найгірше не трапиться.

Про автора
Крісті Уїнстон керівник філії по страхуванню доктор. Страхування Доктор є провідним постачальником Північної Кароліни автострахування і Вірджинія автострахування для водіїв всі рекорди.