чи є у вас достатньо страхування життя

Я знаю, страхування життя не є радісною темі, але це важливо для вас, щоб оцінити ризики по-страхування самостійно. Більшість критичних захворювань кришка продається як в поєднанні кришку зі страхуванням життя, тому що покупка його таким чином дешевше, ніж купувати два окремих політик. Проблема в тому, що упаковки різних типів прикрити в один акуратний план може дати вам менше кришки, ніж ви думаєте, – і менше, ніж потрібно.

Принцип розуміти, що коли ви купуєте комбінований життя і критичних захворювань політику – ти зазвичай тільки в стані зробити одна претензія. Так що якщо ви подати позов про критичних захворювань, політика зупиняється. Це означає, що ви відразу ж втрачаєте життя кришка якого заштовхали в тієї ж політики.

Ще гірше, якщо зробивши критичних претензій хвороби цілком імовірно, що ви б відмовилися страхування життя, і якщо ви були досить щасливі бути запропонована кришка, вартість буде жахливим! Але якщо ви купили окрему критичного захворювання та страхування життя, ви можете подати позов на критичному політики хвороби, не маючи ніякого впливу на ваше життя політику. Це дозволяє зробити заявку для критичного захворювання та окремі претензії можуть бути зроблені для вашої смерті.

До речі, більшість політиків життя також включають так званий термінал охоплює хвороба. Це означає, що якщо ви з діагнозом хвороба, від якої ви, як очікується, щоб померти протягом дванадцяти місяців після постановки діагнозу, життя політика буде виплачувати по діагностиці. Інший технічної точки щоб бути в курсі, що всі критичні політику хвороба є щось, зване “період виживання”. Це означає, що після того, як ви з діагнозом критичного захворювання, ви повинні жити, принаймні Х днів, де Х період виживання. Багато страхових компаній встановили період виживання на 14 днів, але інші взяли 28 днів.

Так що якщо ви вирішите комбінована політика або ви повинні платити більше за комплексний захист забезпечують два окремих політик? Для багатьох вибір зводиться коштувати. Отже, давайте подивимося на на скільки альтернативних варіантів може встановити вас назад. Давайте подивимося на плани щодо забезпечення 100 000 фунтів кришкою протягом 25 років для некурців, здоровий чоловік, у віці 30 років. Премії гарантовано теж, так що вони встановили для повного 25 років.

Для комбінованої життя і критичних захворювань політику вартість становила 23 фунтів 80 пенсів на місяць. Для окремої політики, щомісячні витрати на життя покрив був 6 фунтів 34 пенсів і 23 пенсів 90 фунтів для критичної хвороби політики – що комбіноване щомісячної вартістю 30 фунтів 24 пенсів. Це означає, що окремі політики буде коштувати мені 27 відсотків більше, ніж комбінована політика.

Але є й інший спосіб дивитися на це. Припустимо, ви берете із зведеного плану з 250 000 фунтів стерлінгів кришку. Якщо ви зробили позов про критичних захворювань ви отримують одноразову допомогу для цього повну суму, і ви можете використовувати ці гроші для погашення іпотечних кредитів. Тому, якщо ви померли протягом терміну політики вам може не знадобитися стільки страхування життя, як ви вже погасили іпотеку. (Але не забувайте, що ваше майно можуть як і раніше потрібні гроші, щоб очистити інші борги, платити за медичну допомогу для своїх дітей і т.д.)

Іншими словами, одна критична виплат хвороби 250000 фунтів може бути достатнім для забезпечення повного захисту незалежно від того, пред’явлена ​​вимога, до смерті. Але ви повинні знати, що існують прогалини у ваш захист. Наприклад, якби ти померла в результаті нещасного випадку, критичні полісу не платитиме, і критичних захворювань політику, не завжди охоплюють всі критичних захворювань – потрібно перевірити це. Також ви могли б контракт критичного захворювання і вмирають в період виживання, я говорив раніше. Це також означало б, що критичне полісу не виплачуватиме. Для мене, поки я міг дозволити собі додаткові витрати, я б на два окремих політиків, як це дасть мені повний спокій.