чи правда, що чоловіки файлів більш страхових випадків, ніж жінки

Чи повинні ми також зазначити, що є досить велика різниця в тому, як чоловіки і жінки насправді водіння автомобілів? Ви бачите жінку, яка часто прискорення? Жінки в цілому мають тенденцію бути набагато більш шанобливо до правил дорожнього руху, ніж чоловіки. Насправді, це стосується правил часто стає темою для дискусії і суперечки між статями, тому що чоловіки знаходять це дратівливим способом приводу транспортних засобів жінкам відповідно до правил та рекомендаціями. У будь-якому випадку, щоправда, за тими, хто мають менше претензій, поданих і нижньої страхові тарифи встановлені, і чоловіки, безумовно, втрата аргументу в цій точці.

Ми всі знаємо, що йде війна між статями про те, хто краще, водії, чоловіки чи жінки? І, як чоловіки стверджують, що набагато краще, за кермом статистика насправді на протилежній стороні. Звіт Національної адміністрації безпеки дорожнього руху датована 2004 відзначає чоловіків у причетності до більш 27000 ДТП зі смертельним результатом, 432000 більше нещасних випадків і травм 1369000 більше інцидентів з пошкодженого майна, в результаті чого в цілому 1828000 більше страхових претензій, поданих чоловіків в 2004 році тільки. І з тих пір тенденція не змінилася.

І важко сказати, що найбільш ризиковані водіїв – чоловіків молодше 25 років – вносять свій внесок у цю статистику. Це насправді чоловіків всіх вікових груп.

В якості страхового агента з Огайо, Бред Vermillion заявив: “Чоловіки більш агресивні за самою своєю природою і проводити ризиковані відносини, коли за кермом автомобіля Ви бачите людини не пристебнутий ременем безпеки, перевищення швидкості і водіння під впливом набагато частіше, ніж. жінка. кількість пройдених миль протягом усього життя також вельми вище з чоловіками, ніж з жінками, що, звичайно, означає більший ризик потрапити в ДТП і подачі страхового відшкодування. Чим менше ви водите безпечніше ви. ”

Праведного постає питання, отже, чи роблять страхові компанії враховують статистичні дані, надані NHTSA та інших організацій? «Страховики знають про таку статистикою дуже добре, і вони відображені в їх керівні принципи цін”, заявив Vermillion. “Людина завжди буде сплачувати вищі премії автострахування, ніж жінка, навіть якщо він живе в безпечному місці і має ідеальне водіння і кредитної історії.”

Але загальна тенденція почала зміщуватися в останні роки, в результаті чого розрив між чоловіками і жінками в тому, що менше стосується премії автострахування. “Останні кілька років показали, все більше і більше жінок водіння на великих відстанях, так і для більш тривалих періодів часу. Це пов’язано з більш широким доступом до автомобілів серед жінок і більше інтенсивної й активної позиції спосіб життя, примус жінок пересуватися набагато більше ніж у попередні роки », говорить Дейв Roush, генеральний директор Insurance.com. “Жінки проводять більше часу за кермом і підвищення рівня стресу, який неминуче призводить до більш агресивних ставленням з боку жінок на дорозі. Ця тенденція тільки починає набувати форму, і це лише питання часу, щоб судити про те, дозволить звести до мінімуму розрив між чоловіків і жінок в тому, що стосується ставки автострахування. Але зараз чоловіки набагато раніше в цьому конкурсі. “