чи знаєте ви, Microsoft почалося під час рецесії

Куди не глянь прямо зараз, є погані новини для економіки. Безробіття вище, ніж за останні двадцять років і більше. Особистий рівень заборгованості майже некерованою. Викупу збій, як хвилі на передмістя і екс-міських жителів, змиваючи значень властивостей. Федеральний уряд збирається і більше трильйона доларів в борги для порятунку і пакет стимулів (а потім і бюджету, який буде додано зверху). Однак ви намагаєтеся обертати його, це поганий час. Деякі люди перестали говорити про рецесію і хеджування свої ставки на депресію. Яка різниця в одну букву може зробити! Отже, що потрібно робити підприємцям. Ті, у кого хороші ідеї можуть сидіти склавши руки і спробувати перечекати спад перед запуском. Ті, хто вже в бізнесі може просто сидіти навпочіпки і сподіватися вижити. Але обидва вони стратегій не вистачає впевненості.

Ті з більш консервативної і ризику розташування можуть заперечити, що запуск тепер є безрозсудним і, в деяких випадках це було б правильно. Будь-хто, хто був складений бізнес-план до рецесії, безсумнівно, буде доглядати лиха зараз. Але якщо хтось дивиться з чіткою і стійкою очі на світ, як він є, і реагує на поточний попит в сформованих ринкових умовах, там ніколи не було кращого часу, щоб почати. Значення властивостей швидко падає в комерційному ринку оренди тому отримувати комерційних приміщень дешево. Існує безліч талановитих людей, що лежать безробітних, які були б вдячні за можливість оплачуваної роботи. Якщо план передбачає на сировину, є падіння попиту, так що всі виробники скидають франко-завод і оптові ціни, щоб зберегти деякі гроші перевертаючи. Якщо ваша бізнес-модель відповідає ринковим умовам, ви повинні робити гроші. Те ж саме і з існуючими підприємствами. Якщо власники готові реагувати на зміну умов і не наздогнав у спадщину вартість такої високої заробітної плати та допомог пакети для співробітників, немає ніяких причин, чому бізнес-план не може бути змінений, щоб відповідати поточним умовам і нехай зростання бізнесу.

Тим не менш, будь то, щоб бути на початковому етапі ремонту або плану, одним з ключових елементів буде правий маленький політики страхового бізнесу. Яким би не був бізнес, цілком імовірно, що поля будуть туго. Існує велика чутливість цін у період економічного спаду і клієнтів з низьким рівнем доходу не збираються купити високої ціни товарів і послуг. Реалістичних цін обов’язковими для заповнення. Таким чином, якщо щось піде не так, там не може бути достатньої кількості грошових навколо, щоб зробити хорошу втрат. Бізнес проти страховка покриває всі стандартні ризики і небезпеки. Вона забезпечує глибокі кишені для покриття збитків при настанні подій, застраховані від виникнення. Це може бути несприятливі погодні умови, ключовою фігурою захворювання або з дорогими випадку суд зі скаргою на халатність. При правильній політиці в місці, бізнес може вийти з труднощів щодо неушкодженим. Переконайтеся, що у вас є прийнятних умовах для зберегти свій бізнес збирається.