чи знаєте ви ці факти страхування автомобіля

Отримати неправильний покриття може бути майже так само погано, як не мають авто страхування взагалі. Що робити, якщо ви потрапили в аварію і з’ясували, що ваше покриття було достатньо для всього, крім самого обставин ви опинилися втягнуті в? Для запобігання цій нещасній ситуації, він платить, щоб виховувати себе про страхового покриття, що деякі з найбільш важливих ви можете мати, щоб захистити себе і свої фінанси.

як вони встановлені ставки?

Щоб зрозуміти, наскільки ваш охоплення буде коштувати, ви будете в першу чергу необхідно знати, які чинники компанія використовує для того, щоб оцінити ваш ризик для їхньої компанії. Чим нижче ризик, тим нижче ваші премії! Страхові компанії призначити своїх потенційних клієнтів до груп визначається такими факторами, як, де ви живете, ваш рахунок кредиту, скільки миль ви їдете, ваша особиста картка водія, стверджує, записи і багато іншого. Якщо у вас були попередні претензії ви більше ризику, ніж той, хто не мав жоден досі. Ваша кредитна оцінка є показником Вашої особистої відповідальності і загальний рівень обережності. Всі ці фактори ставлять вас в групу ризику, який визначає страхові внески ви будете платити.

Додатково ви можете

Чи знаєте ви, що деякі з найбільш корисних покриття коштує дуже мало? Допомога на дорозі, відшкодування витрат на оренду автомобілів у разі аварії і каско будь-яку ціну дуже мало, але можуть бути реальними рятувальниками в разі поломки, аварії, яка відключає ваш автомобіль або зламаний лобове скло.

вибрати ваш автомобіль обережно

Ви керуєте авто теж розкладається у вашій премії. Спортивний автомобіль з дорогою запасних частин, що спокушає водієві високих швидкостях буде коштувати набагато більше, щоб застрахувати, ніж сімейний седан. Автомобіль, який не користується популярністю у злодіїв також буде коштувати вам менше, щоб застрахувати.

Компаній автострахування по необхідності дуже конкурентноздатні. З близько 200 мільйонів ліцензованих водіїв на дорогах нашої країни і автомобільних доріг, вони повинні бути! Якщо ви думаєте, що ваша страхова компанія зарядки більше, ніж ви можете собі дозволити, ви, мабуть, зможете знайти більш низьку ціну від одного зі своїх конкурентів. Тим не менш, ніколи не дозволяйте вашої політики проміжок, що і означатиме, що ви високого ризику.

інші способи, щоб зберегти

Один із способів заощадити на страхуванні полягає у виборі більш високою франшизи. З’ясуйте, скільки ви можете дозволити собі платити зі своєї кишені за пошкодження вашого автомобіля, то вибрати в якості висока франшиза, як ви можете. Чим менше ваша страхова компанія повинна виплачувати, тим менше вони будуть стягувати плату.

Чи знаєте ви, що ви, мабуть, претендувати на кілька знижки, які можна заощадити гроші на страхові внески? Більшість компаній надають знижки на хороші показники водіння, для проживаючих в районах з низьким рівнем трафіку, водіння менше миль, ніж середній водій, у якого автомобіль новітніми пристроями безпеки, а також інших обставин, ви можете претендувати на. Коли ви отримаєте цитату, запитаєте про знижки та скористатися ті, які відносяться до вас.

Нарешті, біля магазину, отримавши кілька цитат перш ніж прийняти рішення. Інтернет є зручним місцем, щоб зробити це і дозволяє порівнювати тарифи та покритті, коли і де ви вибираєте. Прийняття обгрунтованого рішення в НЕ-тиском атмосфери, мабуть, найважливіша річ, яку ви можете зробити у виборі автострахування.