чи вірите

Заповнення заявки страхуванню життя трохи схожий на іспиті, буде дивовижне кількість питань, які потребують відповіді, але, як іспит, слід ставитися серйозно. Коли страховики просять деталі вашого здоров’я і способу життя, більшість буде у вас на слові, і є ймовірність, що будь-яка маленька біла брехня виявляться пізніше.

Може бути, ви реформованої куриш? Якщо ви боролися з відмовою від бур’янів протягом деякого часу і практично нікотину, ви, можливо, вирішили, що новий здоровіше ви повинні оцінити ваші плани страхування життя. Може бути, це останній поштовх, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся вашого дозволу. Проте будьте обережні. Питання ставиться до останніх дванадцяти місяців, цілком ймовірно, а також, якщо страховики знаходимо твердження не відповідає дійсності, ви ризикуєте відмова вашої претензії. Це може бути небажаним шок для будь-якого потенційного бенефіціарів.

Звідки вони знають, ви не будучи абсолютно правдивим? Є деякі аналізи сечі, які були розроблені, щоб зловити Люди, які брешуть, щоб отримати дешевий страхування. Вони не дорогі і швидко і зручно. Так що ваша страхова компанія може тепер перевірити на вас, якщо вони підозрюють щось недобре.

Так що це набагато краще, щоб бути правдивим. Це означає, що якщо зробити насправді дим, ви могли б викласти удвічі премію за страхування життя. Це сумний факт, що курці стикаються з дуже високі шанси на погане здоров’я і навіть передчасної смерті.

До цього новий і простий тест, була одна вже доступні, які вимірювали рівень cotine – побічний продукт нікотину. Це було дорого, і результат може зайняти кілька тижнів, щоб прибути. Новий тест є негайне і сечі перевірена і залишається ясним для некурців, червоний для більш важких курців і різні відтінки рожевого для «майже відмовилися, але не може керувати ним досить” людей. Вважається, що якщо медична запитується страхової компанії, вони можуть вимагати, щоб один з цих тестів вводять як частина його.

Прес-секретар Асоціації британських страховиків сказав: “Люди платять більше за страхування життя, якщо вони палять і вони зазвичай просять чи є у них сигарети в останні 12 місяців, і великі страхові компанії приймали людей. своє слово з цього ознакою може стати в нагоді, якщо у компанії є підстави сумніватися в заяві, зробленій клієнтом. ”

Це означає, що якщо страховики перевірити стан здоров’я заявника з їх GP, який говорить, що вони завзятим курцем – незважаючи на заявку стверджуючи некурящого статус, вони могли потім перевірку за допомогою GP щоб побачити, якщо обставини змінилися, і запитати, якщо тест може використовуватися для встановлення реальних фактів.

Одна з головних андеррайтерів у великій страховій компанії сказали, що вони вітали легкість і низька вартість нового тесту. Він думав, що вони будуть, швидше за все, буде використовуватися при медичної експертизи було запропоновано і не очікував, що всі, хто стверджував, що не курить, що підлягає випробуванню.