чи буде другий раунд реформи охорони здоров’я

Минулого місяця, демократи зітхнули з полегшенням. Вони, нарешті, вдалося передати історичну медичного страхування реформи законодавства, найдорожчою вітчизняний законопроект в покоління. З цього питання в довгий ящик, адміністрація Обами і Конгрес міг би звернути свою увагу на економіці та інших важливих питань, що стоять перед виборцями. Вони сподівалися, що образ над законодавчим процесом розсіється, і що безпосередні вигоди стане очевидно до проміжних виборів цієї осені.

На жаль для них, суперечка не зникла. Останній удар по їх перспективи приходить у вигляді доповіді шанованих Medicare актуарія Річард Х. Фостер. Він вказує, що Конгрес, можливо, доведеться повернутися до цього питання через кілька років, якщо не раніше.

Чому? За словами Фостера, деякі із заходів щодо стримування зростання витрат включені в закон – в тому числі скорочення платежів Medicare поставщики – може бути політично неможливо підтримувати. Тим часом, ці заощадження будуть переважують витрати на надання медичної допомоги для мільйонів американців знову покриті. Фактичні витрати на охорону здоров’я сам, ймовірно, продовжить рости протягом цього часу.

Прихильники законопроекту вказали на оцінкою Бюджетного управління Конгресу про те, що законопроект буде врятувати націю гроші протягом наступного десятиліття. Тим не менш, ця доповідь був зосереджений на федеральних доходів і витрат. У новій доповіді, з іншого боку, враховує всі витрати на охорону здоров’я, федеральних або іншим чином.

Зрештою, Конгрес буде потрібно, щоб повернутися за стіл переговорів. На даний момент обидві головні політичні партії вкрай поляризоване. Цей звіт може зробити принаймні деякі демократи більш відкритими для певних доступним медичне страхування контролю витрат заходів, таких як зловживання службовим становищем медичної реформи цивільного правопорушення, республіканці виступали в минулому. Однак те, як законопроект стане законом (без підтримки жодного члена партії меншості), а також рух Вечірки (який значною мірою був кооптований і запряжених республіканців) може зробити це важко. Небагато республіканці хочуть представити свої ідеї щодо поліпшення законопроекту одночасно закликаючи до її оптової скасування.

До кращого або до гіршого, питання про реформу охорони здоров’я є слон у посудній лавці. Навіть якщо республіканці підмітати виборах в 2010 році і GOP президент обирається в 2012 році, всі, не буду повертатися до того, як вони були одним клацанням пальців. Противна сторона наполягає, що вони мають свої власні ідеї для розширення доступу до медичного страхування за рахунок зниження витрат. Вони більш м’які і додаткові зміни, щоб бути впевненим, але партія, швидше за все, не зможе зійти з рук просто скасувати закон і не створивши нічого, щоб замінити його. Це в основному те, що вони зробили після невдалої спроби адміністрації Клінтона на реформи під час його першого терміну.

На яскравій стороні, план медичного страхування, реформи закон також створив Медікер комісії. Ця комісія перебуває у своїй початковій стадії, а також вивчать методи економії грошей на витрати охорони здоров’я. Як тільки результати різних стратегій, як відомо, федеральний уряд має повернутися до питання, з тим щоб реалізувати один або кілька тактик.