читання, письмо і фермерів страхування – Основи всебічну освіту

Середня школа фермерів Спорт Companionship програма може бути корпоративне спонсорство штату з високі спортивні школи та діяльності асоціацій протягом декількох держав в нашій робочій території.

В якості програми, фермерів агентів йти на роботу з вчителями, батьками та адміністратори у своїх громадах. Ці відносини в даний час доступна в Арізоні, Каліфорнії, Неваді, Нью-Мексико, Огайо, Юта, Вашингтон, Колорадо, Техас, Орегон та Іллінойс.

Tustin, Каліфорнія, страховий агент Боб почав Радді підтримки спортивної рідної школи програми, коли його два хлопчика (нині шкільного віку) почав дитячий сад, – і він ніколи не зупинявся. Він добре відомий в місцевому масштабі його участі в Школі спортивної програми, які в іншому випадку могли зникли. Радді проводить своє п’ятницю і суботу кажучи ігор. Радді активну участь мало значення не тільки для його власної молоді, але молодь його сусідів.

Коли фермери представив свою програму партнерства Висока школа, Радді знав, що це буде відмінний спосіб, щоб спонукати зацікавлені у своїй громаді. «В даний час на протязі всієї моєї оголошення на іграх, я з гордістю можу сказати, що фермери могли бути партнером-спонсором Каліфорнії міжшкільний Федерації”, говорить Радді.

vootage.com

Фермери має партнерські відносини з Vootage.com в якості партнера у високій спортивній школи. Vootage дозволяє користувачам йти перегляду і переглядати моменти конкретної гри, і навіть окремі гравці. Після вибору, який користувачі будуть завантажувати кліпи для невеликих витратах.
Vootage також будинків ФСК PrimeTicket відеокліпів спортсмена Фермери Студент Громадянин Week Award. Щотижня, менеджер Фермери району чи агентів представляє студент з подарунком всім щотижневої телевізійної програми.

Фермери подорож почалася в 1928 році, коли 2 чоловіків, які поділилися баченням забезпечення високої якості страхового продукту за низькою ціною, відкрив двері для автомобільного Фермери Inter-Страхування Біржі в Лос-Анджелесі. У вісімдесят наступні роки, ми виросли і спеціально розроблені для задоволення мінливих хоче американців – однак одне залишається постійним. У нас є непохитна прихильність дотриманню ідеалів, з якими ми, як правило, шляхом надання почалася в галузі продукти і послуги клієнтам ми честь служити.

Сьогодні фермери Страхова група корпорацій є третім за величиною страховика в країні як недержавні Особиста пасажирських автомобільних трас і власники страхових спільно пропонує широкий вибір інших страхових продуктів і грошових послуг. Farmers Insurance працює в основному в 41 штатах по всій країні завдяки зусиллям близько двадцяти, 000 співробітників. Фермери ексклюзивні і незалежних агентів, разом із співробітниками Фермери, несуть відповідальність за обслуговує більше 15 мільйонів клієнтів.

Для багатьох, ніж вісім десятиліть, фермерів служив американцям повернутися туди, де вони належать після несподіваних подій в житті. Наша історія почалася з простою метою страхування транспортних засобів сільських фермерів, але, як змінилася планета, таким чином, як і ми. Наш співзасновник Джон С. Тайлер одного разу сказав: «міра нашого значення не те, що ми, як правило, зробити для себе, проте, що ми маємо тенденцію зробили для інших.” Фермери агентів, районні керівники та працівники створюють те, що ми є тенденція до вирішення сімейних фермерів, і як сім’я, ми пишаємося тим, щоб дозволити повернутися до наших громадам.

Дізнайтеся більше про Фермери програм роботи з населенням і нашу прихильність до утворення на www.Farmers.com читання, письма та агентів Farmers Insurance – з добре сформованою Освіта