червоні машини означає платити більше зеленого на страхування

Ваша любов до всього червона, в тому числі вашого автомобіля, може бути, саме тому Ваші премії автострахування вище, ніж твій друг, який, трапляється їздити блакитний седан. Сума, яку ви платите за страхування Вашого автомобіля може бути піддано впливу щось само просто, як і колір автомобіля, який ви обираєте, щоб рухатися.

Багато людей вважають, що їх страхування автомобіля визначаються тільки значенням транспортні засоби, вони страхують. Деякі дійсно неосвічені люди вважають, що їх страхові внески засновані на тому, скільки грошей вони роблять і що вони можуть дозволити собі платити за страховку.

Насправді наші премій страхування автотранспортних засобів визначаються низкою факторів, які знаходяться в нашому управлінні і ряд які ні. Ті, що ми не можемо з цим зробити належать речі, як рівень злочинності в нашій конкретній країні, місті, передмісті або навіть вулиці. Стан доріг в області, ми переважно їздити в ще один фактор, а також те, так повністю поза нашим контролем, як число незастрахованих автомобілів їздили з нами.

Тоді є фактори, які впливають на наше премій, що ми можемо щось зробити. Вони включають в себе такі речі, як безпека пристрої, що встановлюються на транспортному засобі, які знижують шанси на транспортний засіб вкрадено. Значення Додатково встановлені під час і після виробництва може також зростанню премій. Наприклад, автомобіль з дорогою звукової системи буде коштувати набагато більше, щоб застрахуватися, ніж з простої недорогий радіо. Ці фактори, як правило, має сенс, але те, що більшість людей вважають неймовірним є те, що колір автомобіля також є одним з цих факторів!

Коли ви купуєте автомобіль, ваш вибір кольору може знизити страхові внески. Вибір червоного, чорного або білого автомобіля може означати, що ви будете платити більше за ваші автострахування, при виборі автомобіля, який пофарбований в зелений або синій може знизити ваші премії. Колір автомобіля впливає на його зіткнення і ризик крадіжки що робить його більш дорогим, щоб застрахувати. Як кольори впливають на автомобілі премії можуть бути розбиті на три змінні:

особистість

Люди, які їздять червоні або чорні машини, як правило мають більш агресивні особистості. Ця агресія впливає на їх стиль водіння, роблячи їх більш імовірно, мають нещасні випадки. Спортивні автомобілі також, як правило, переважно червоного або чорного що посилює цю теорію. Люди, які вибирають їздити сині або зелені автомобілі, більш імовірно, щоб мати пом’якшений, менш агресивний стиль водіння, що робить їх більш не випадково, ризик.

видимість

Металеві кольору, як сріблястий та сірий не є хорошим варіантом для тих, хто хоче зберегти свої премії вниз. Ці кольори роблять менш помітними автомобілів на світанку і заході сонця, який збільшує ймовірність аварії.

крадіжка

Хоча білі автомобілів вказують на більш пасивної особистості і легше бачити вранці і ввечері, вони також більш високий ризик у зв’язку з тим, що вони можуть бути легко перефарбовані. Автомобільні злодії, як правило, за білі автомобілі, і це призводить до зростання страхових премій.

Ці кольори на основі факторів були визначені страхові компанії на основі статистичних даних і тенденцій, а не наукові дослідження. Так що якщо ви їдете червоний автомобіль не хвилюйтеся, це не обов’язково означає, що ви агресивна людина. Проте він як і раніше залишає вас у вищу категорію ризику в очах вашого страховика.