час, щоб покласти кінець Оплата страхового захисту полювання на відьом

Там було так багато написано в останні кілька місяців про оплату страхового захисту він всі стали трохи заплутаним. Майже все, що було написано було дуже негативним, дійсно небезпечно негативне – полювання на відьом пропорцій навіть в деяких колах. Іпотечні журналу навіть провели кампанію, щоб жодної аварії премії, хвороби, безробіття заборонені.

Серед усіх побиття грудей і просування по службі, деяку ясність вкрай необхідні. Без відповідних PPI пропонується користувачам, є ще більший ризик одного з основоположних цілей FSA не задовольняються – і це захист інтересів споживачів.

PPI полювання на відьом також об’єднані іпотечних страхового захисту платежів і однієї премії АСУ. Ці продукти, звичайно, всі дуже різні. Більшість з Управління добросовісної конкуренції проблеми переобрання залучені навколо потенційної неправильної продажу ІПП, пов’язані зі споживачем і Оборотний кредит, а не іпотеку.

У листопаді 2005 року, АФН опублікувало докладний звіт про свої висновки про продаж PPI. Це був підкріплений Mystery Shopping різних фірм, що займаються продажем PPI – що виходить за рамки іпотеки для інших компаній, які пропонують поновлюваних кредитних ліній, зберігати рахунки і незабезпечених кредитів. Це було набагато ширше, ніж тільки іпотечної галузі і, враховуючи іпотечної галузі була регулюється FSA протягом деякого часу, він прийняв непропорційно велика кількість зенітної артилерії.

досвід

Це здається мені дивним, що люди, які мають дуже обмежений досвід на ринку іпотечного кредитування – і, зокрема досвід роботи в іпотечному ринку – були проповідями про так званих вад однієї премії АСУ.

Іпотечної галузі в цілому необхідно оцінити ризики і вигоди, – так, пільги – одне ASU премії зі спокійною головою, тому що речі йшли далі.

Факт перший. Субстандартних клієнтам скасувати свої щомісячні політики ВРУ. Деякі великі страховики навіть відкликали продукт з продажу, тому що наполегливість рівні настільки низька. Це те, що субстандартних клієнти роблять. Це з тієї ж причини вони компенсують свою політику життя. Це не означає, що ми повинні перестати писати життя бізнесу, тому що ми будемо виїжджати клієнтів і членів їх сімей піддаються.

Існує фундаментальна проблема. Навіщо продавати клієнту щомісячної політики, коли у нього є продемонструвала історія не в змозі задовольнити свої щомісячні зобов’язання?
І що ви думаєте? Факт другий: субстандартних клієнти скасують свої щомісячні політики АМУ в той час, коли вони потребують цього найбільше. Потенційні наслідки для IFA / іпотечний брокер просто жахливі, якщо він не зможе довести, що він запропонував своєму клієнтові можливість щомісячно чи однієї премії АСУ і він згодом пішов грушоподібної форми для свого клієнта.

Деякі брокери детально витрати і вигоди від ASU в листі придатність і документів у цьому листі, якщо клієнт вирішив не приймати його. Деякі йдуть ще далі. Для клієнтів, які скасувати свою політику вниз за течією, деякі брокери Відіслати Відмова гарантуючи, що вони знають, що вони відміняють і детально наслідки, які не мають кришку.

Це дешевше зробити, ніж потенційні ризики залучення позов, і що ще гірше малювання негативні відгуки в пресі, щоб наш бізнес і бренд.
Існує ніяких сумнівів, що однією премії АСУ політики увійшли для деяких великих зенітних через їх поганий гнучкості і ФТС недружелюбність.

комісія

Узгоджені і це правильно. Одним з ключових питань у грі тут, здавалося б, велику комісію платежів за однієї премії АСУ.

Давайте подивимося на це питання в іншому контексті. Що робити, якщо страховик двигуна запропонували трирічний продукту і гарантовано не змінюється ціна протягом терміну, що не інфляційний повзучості? Що робити, якщо ви отримали подальший знижку за оплату авансом, що політика в якості одноразової допомоги? Звичайно, збут брокера буде виплачена його частка в загальному обсязі премій.

Однією премії АСУ насправді не що різні, це просто, що багато коментаторів отримали всі вигнуту форму про оплату комісії, а не сама кришка.

Ця проблема ще більше посилюється багато людей кидали свої два пенси в кільце, коли, відверто кажучи, об’єктивно необхідні і визнання, що змінилося. Існує місце для однієї премії АСУ, але не як ми її знали.

Що робити, якщо іпотечної галузі була однією премії АСУ продукт, який мав наступні особливості:

– Чи не представила каламбур пропорційної відшкодування, якщо воно було скасовано;
– Де премією був встановлений з використанням факторингу матриці ризику за віком і типом зайнятості – подібно до того, як життя розраховуються премії;
– Де Ви можете продати нещасних випадків, хвороб і безробіття компоненти незалежно один від одного на основі індивідуальних обставин клієнта;
– Продукт, де ви можете фактор у власних заощаджень клієнта та існуючих політик захисту роботодавцю знижувати вартість поліса відповідно до ризиками;
– Де ви можете відкласти виплати допомоги на строк до шести місяців і виплачується ретроспективно у вигляді одноразової виплати;
– Де ви можете змінити політику середньострокові, іншими словами, сума покриття може бути збільшений або зменшений або імена в політиці може бути змінена без штрафних санкцій, а також
– Де справжня вартість, включаючи капіталізовані відсотки по одній премії АСУ розкрита попередньої купівлі – дотримуватися лікування клієнту справедливо і страхування Кодекс ділового 5 правил. Дійсно, всі обмеження продукту, раніше існуючих умов і винятків, розкриті перед покупкою.

Що, коли цей продукт існував і його творці працювали в тісному контакті з вибраними гравцями в іпотечній галузі, щоб гарантувати, що всі нормативні вимоги були досягнуті і перевищені?

Ну, я ненавиджу це говорити, але це продукт, який один брокер продав – і посередник їх FSA відвідувань і, як і інші, однієї премії АСУ та її процесів продажу були значною мірою вивчені. Немає проблем. Можливо, деякі з однієї премії постачальників АСУ можете прочитати вище особливості продукту ще один раз.

захищений

Давайте подивимося під іншим кутом. Звичайно, кредитори, особливо другорядних кредиторів, мають обов’язок дбати, щоб їх потреби клієнтів захищені.
Заявлена ​​мета багатьох в іпотечній галузі є забезпечення їх субстандартних клієнти “кредит очиститися”.

Так що без прикриття, вони пропускають виплати по іпотеці, два або три, і вони застрягли в субстандартних ціни ще рік або два. І раптом, що однією премії АСУ премії не дивиться так дорого.

Речі можуть і не піти не так, і це наша робота в якості кваліфікованих фахівців для забезпечення потреб наших клієнтів захищені.

Асоціація іпотечних посередників тепер відповів на прохання FSA за рішенням своєї заклопотаності з приводу PPI і я впевнений, що буде початком якоїсь більш розсудливості в дискусії навколо його продажу.

Однією премії ASU нема про наживатися на відчайдушні клієнтів. Один брокер розробив процес, FSA і ФТС сумісних і продає продукти, які підходять до індивідуальних потреб.

Існує ніяких сумнівів, що несприятливі розголос PPI продажів підірвала довіру не тільки споживача, але довіра МФСА та іпотечних брокерів продати страховий захист, що мало хто міг заперечувати.

Перш за все, важливо відзначити, що промисловість відгукнулася і пішов далі. Деякі люди повинні рухатися разом з ним.