час відновлення – медичне страхування Open Season. Wanted – низька вартість і висока

Це відбувається раз на рік. . . Медичне страхування відкритий сезон, коли ми вибираємо наших постачальників медичних послуг, і кожен хоче низькі витрати й висока переваги

і час великих розчарувань і стрес для більшості страхової групи адміністраторів роботодавців скрізь – страшний групі щорічного медичного страхування оновленню фіаско. Я збираюся повідомити вам за лаштунками угодах, які безпосередньо впливають на страховий поліс. Сподіваюся, це допоможе вам побачити, що ви отримуєте і частина того, чому. Я також хочу, щоб ви бачите, що люди, які представляють вас і вашої компанії пройти, щоб отримати вам найкращі, самі розумні покриття можливих.

Найчастіше, що ні, носій струму надсилається повідомлення близько 60 днів до дати продовження групи, що носять похмурі новини, що ціни знову піднімаються для групи план у зв’язку з тенденцією, демографії, і стверджує, що досвід, накопичений за минулий рік . Поновлення ставки, як правило досить високі, щоб відправити адміністратору групи в штопор, і відчайдушно він або вона перетворюється на агента, який продав їм політику для отримання допомоги. Агент зазвичай має два варіанти: спробувати звернутися і отримати носій струму знизити їх оновлення процентної ставки, або магазин рахунки з іншими страховими компаніями, щоб отримати більш низькою ставкою. Останнє, здається, так, що більшість у кінцевому підсумку, і це означає, що багато біганини.

Адміністратор групи повинен зібрати всі види інформації, такі, як забезпечення агента з струмом, відповідний сучасним вимогам перепису населення, поточний дизайн план з встановленими виплатами (и), і оновлення поточних ставок, а якщо група досить велика, стверджує, що досвід і звіти збитковості. Як тільки агент озброєний всі ці дані, він може потім магазин, щоб отримати кращі ціни, не жертвуючи перевагами. Це може бути дуже важко і забирає багато часу.

Проте, якщо група вирішить залишитися зі страховою компанією, яка в даний час діє, звичайний спосіб зниження ціни поновлення в тому, щоб зменшити вигоди. Це робиться за рахунок підвищення доплати суми, франшизи, і з власної кишені максимумів, або за рахунок зниження рівня співстрахування до 70, а не звичайні 80 покриття для медичних і витрат рецепта препарат після сукупна (загальна сім’я) франшиза були виконані, в той час як часто в тому числі профілактичної допомоги Перша перевага долара (для щорічних оглядів і імунізація, і т.д.). Крім того, застраховані мають можливість відкриття медичні ощадні рахунки (HSA), пов’язані з їх високою франшизи план, який пропонує їм цінні податкової економії. Співробітники повинні запитати свого CPA за порадою щодо HSA плани.

Беручи це крок далі, роботодавці можуть порушувати Композиція Здоров’я додаткового лікарського забезпечення (HRA), працювати з HDHP, за умовами якої роботодавець відшкодовує кожному співробітнику певну суму в доларах претензій на рік (наприклад, 1000 доларів за одну співробітників і $ 2500 для сімей) Це знижує сукупну співробітників зі своєї кишені експозиції на рік. Всі виходять вперед, коли ці інноваційні економлять гроші ідеї реалізуються в плані здоров’я групи.

З економікою в поганому стані він знаходиться, і HSA HRA плани як раз може бути поранений в руку, що медико-санітарні потреби страхової галузі. . . і це, здається, працює!