частку в майбутньому для літніх людей.

Старіння має бути час для сидіння тому після довгих років роботи і насолоджуватися плодами своїх праць, не турбуючись про те, ці плоди дозріють до їх повного слави чи чахнути і вмирати на гілці. Проте, збільшення тривалості життя в поєднанні з пенсійними та інвестиційними проблемами, як правило, призводить до деяких змін досить невдалим.

В даний час офіційний пенсійний вік становить 65 років, проте багато на пенсію до цього – відхід з роботи в 60 це нормально для багатьох, і навіть ранній вихід на пенсію, чим це не є рідкістю. Це означає, що багато хто може розраховувати на 25 або 30 років перебування турбуватися вільного господарями своєї долі, особливо якщо в період їх працевлаштування на високооплачувану роботу вони зробили адекватні заходи по старості, зокрема, у вигляді страхування життя або обкладинка для критичних захворювань.

Не всі, однак, в цій категорії пощастило, і страждання тривалого періоду намагаються існувати на незначній державної пенсії з полегшення не передбачається, краще уявити, чим досвідчені. Однак загальновизнаним наміром підняти пенсійний вік до 68, в той час, на жаль натисканням перспектива пенсійного в невизначеному майбутньому, може надати можливість.

Чому я не повинен цього тривалого періоду заробляти бути використані для забезпечення засобів для захисту ваших можливих виходу на пенсію? Це здається очевидним, чи не так? Поки ви не подивитеся на “дрібний шрифт” і виявите, що є пункт під назвою “Вік: 70 правило». Це обмеження робить неможливим, щоб зробити простий внесок у захист життя чи політиці, якщо ви досягли 70-річного віку, замість цього він стає необхідним вивезти інвестицій.

Чи є різниця? Справедливе питання! Для деякої неясної причини існуючих правил запобігти багато посередники від продажу інвестиційних продуктів, тому вони не в змозі запропонувати ті чи політики захисту для клієнтів, які більше 69 років. Це може і не привести до численних старшого покоління просто не знаючи і, отже, не купувати такі продукти.

Огляду необхідно, не в останню чергу у світлі призначено рух у віці пенсійні та більш літніх людей. Фінансових Послуг мабуть маючи намір змінити правила, хоча інформація поки не доступна на тому, що їхні наміри були б. Вони, як повідомляється, розглядає дві можливості – підвищення віку для застосування правлячої до 80, або повне видалення будь-яких вікових обмежень.

На підставі того, що будь-яка зміна має бути до того, що було б більш точним урахуванням ризику варіант (а не “чорно-білих” критерії віку), Асоціація британських страховиків лобіює можливість видалення будь-яких вікових обмежень. Це вони кажуть, що призведе до збільшення варіантів, відкритих для клієнтів.

Беручи до уваги вищезгадані збільшенням віку населення, здавалося б, що прагнення обмеження на ще десять років буде просто натиснути на пов’язані з цим проблеми далі в майбутнє без вирішення реальних проблем. Додатковим фактором є довжина іпотеці, здійснюваної – не тільки має зазвичай прийнято ‘Максимум’ іпотечного строком на 25 років був зметений, а й багатьох іпотека вивозять у подальшому житті. Це фінансове зобов’язання є додатковим занепокоєння для літніх людей, які, ймовірно, будуть боротися з платежами і матиме серйозні проблеми, якщо що-небудь повинна втручатися в їх доходу.

Зміна правил, безсумнівно, не зашкодить нікому, крім забезпечить більший спокій для старшого покоління, і дати їм більш безпечне майбутнє.