ці помилки вб’є ваш budget_

Вчимося на чужих помилках це кращий спосіб вчитися. З тих пір немає ніякої необхідності, щоб записати ваші руки на плиту самостійно, зверніть особливу увагу на ці загальні проблеми і ваш торговий досвід піде багато більш гладко. Ви виявите, що з дешевою, надійною страховою, крейсерська вниз смугу з упевненої і прохолодною посмішкою на обличчі з вашої нової автоматичної компетенції.

Що на черзі? Гроші та засоби до існування економії охоплення.

Дослідження постачальником

Занадто багато людей просто підписати політику, тому що вони отримують низькі страхові внески. Тоді приходь час зіткнення, їх страховик відмовляється їх вимоги, і вони залишаються в холоді! Чи не беруться для приводу. Перевірте відгуки споживачів на компанії, перш ніж погодитися на що-небудь. Насправді, це гарна ідея, щоб знати, хто ви готові працювати з вами, перш ніж відправитися за покупками.

Ви Державне агентство з захисту прав споживачів може допомогти з цим, або ви можете спробувати перевірки обстеження задоволеності споживачів в JDPower.com.

франшиз

Помилки піти в будь-яку сторону на цьому.

1. Люди платять занадто мало на їх франшизи і закінчити платити занадто багато на їх премії
2. Люди платять більш високу франшизу, ніж вони можуть собі дозволити, щоб отримати більш низький рівень виплат
Щоб уникнути цієї помилки, виділити самі високі суми, яку ви можете собі дозволити. Таким чином, ви отримаєте найнижчу премію ви можете керувати, але не застряють, коли ви повинні платити гроші після зіткнення.

Купівля автомобіля

Якщо у вас вже є автомобіль, можливо, це занадто пізно. Але пам’ятайте, в наступний раз, не два автомобілі не застраховані те ж саме. Важливо, щоб перевірити рейтинг безпеки, як часто він був вкрадений, і якої шкоди аварій з’являються. Ці фактори будуть сказати вам, скільки страхування буде коштувати. Спробуйте використовувати наш інтернет-машина цитати, перш ніж купити машину, щоб отримати оцінку.

Скорочення: автомобілі, які виграють нагороди та безпеки мають нижчий прейскурантної ціни, ніж інші в своєму класі, як правило, найдешевший, щоб застрахувати. Hyundai і Subaru, здається, кращі автомобілі, щоб забезпечити у 2010 році, але іноді розкішні транспортні засоби, як Saab розумні також.
Не отримати більш дешевий автомобіль тільки сплатити різницю плюс деякі в страхуванні.

миттєвий котирування страхування автомобіля

Там одна велика помилка багатьох людей зробити: вони забувають використовувати миттєвий котирування страхування автомобіля!

Тим не менше, навіть якщо ви не забувайте використовувати лапки, використовуйте їх право. Не погоджуйтеся на ціну на оцінку. Ви можете поговорити з агентом з компанії, щоб запитати про знижки та спеціальних програм. Спробуйте один з суперників, а тому що вони могли б дати більше знижок, ніж інший постачальник страхування.

Пам’ятайте, котирування просто оцінки і ціни можуть трохи відрізнятися, коли ви насправді працюють з провайдером. Тим не менш, вони є найкращим місцем для початку знайти дешеве страхування автомобіля. Крім того, вони вам заощадити багато часу і нервів по телефону.

І заради бога, розгляд політики від кожної компанії Ви отримуєте цитату з.

Удачи!