цінну інформацію про індивідуального медичного страхування

Можливо, ви читали деякі з інформації, яка доступна на окремих медичного страхування. Ця інформація може бути заплутаною, і ви можете бути впевнені, що ваш вибір. Ви могли б навіть думати, що окремі медичного страхування є те, що для Вас недоступні через високу вартість. Але не лякайтеся. З деякими основну інформацію, ви можете знайти політика, який відповідає вашій ситуації, і дає покриття вам потрібно.

Ви можете бути досить щасливі мати медичну страховку через свою роботу. Є багато людей, які не роблять і деякі з цих людей можуть мати право на план уряду для покриття своїх потреб медичного страхування. Такі програми, як Medicare і Medicaid може добре працювати для деяких людей, але є й інші, які не мають права або які виступають за більш Індивідуальне медичне страхування. Якщо ви когось, хто є нещодавній випускник або між завданнями вам може знадобитися індивідуальна медична страховка. Інші люди, що потребують індивідуальної медичної страховки включають власників малого бізнесу, молодят і ранніх пенсіонерів.

Є кілька речей, які всі політики мають загалом. Коли ви підписуєте вашу політику, ви формуєте юридична угода з вашої страхової постачальника. Є цілий ряд послуг, таких як невідкладна допомога, відвідування лікаря і, можливо, рецепт ліки покриття, які перераховані у вашій політики. Страхова компанія зобов’язується оплатити ці послуги в обмін на сплату страхових внесків. Це можуть бути щомісячні чи щорічні платежі, які ви платите в страхову компанію.

Якщо ви знаходитесь в ринку для індивідуального медичного страхування може бути вигідно, щоб зв’язатися з окремим страховим брокером. Ці компанії не працюють по одній страховій компанії. Вони можуть запропонувати вам політику від декількох страхових компаній і дозволить вам вибрати індивідуальний поліс медичного страхування, яка найкраще підходить для ваших потреб. Існує законодавство, яке вимагає страхові внески бути однаковими для індивідуального медичного страхування незалежно від того, ви купуєте безпосередньо від страхової компанії або через страхового брокера, таких як Р. Кертіс Страхування. Будучи незалежним страховим брокером, ми можемо запропонувати неупереджений допомогу з відповіддю на питання про вашу політиці і про окремі страхових медичної термінології.

Є дві речі, які ви повинні з’ясувати, коли ви вибираєте ваш індивідуальний поліс страхування здоров’я. Одним з них є те, що послуги оплачуються і які обмеження. Ви не хочете, щоб дізнатися, що є низьке обмеження на деякі послуги, які ви використовуєте найчастіше. Крім того, необхідно з’ясувати, як страхова компанія відшкодовує витрати на медичні рахунки, що у вас є. Є два способи, які компанії виплачують: безпосередньо на постачальника послуг або шляхом видачі вам гроші для вас платити. Більшість компаній платять прямо на Ваш лікаря або в лікарню, якщо вони знаходяться в мережі.

Не забудьте зробити ваші дослідження, читати все дрібним шрифтом, і завжди пам’ятати, що тільки тому, що ви отримали цитати ви не зобов’язані йти з цим брокером або компанії. Використання інформації в цій статті, ви можете бути впевнені, що знайти індивідуальний поліс медичного страхування, який відповідає вашим потребам.