цінну інформацію про Каліфорнії добавки Medicare

Багато людей, які підписують для плану Medicare вирішите застрахувати суміші додаткові витрати і послуг за рахунок використання добавок Каліфорнії Medicare або альтернативної існуючої політики. Досить багато хто з цих доповнень початковий план Medicare, таких як Медігеп, але інші запропонувати альтернативні способи отримання переваги Medicare. У цілому налічується дев’ять відмінних політики, яка може бути отримана, щоб зробити програму Medicare більш схильні до ваших потреб.

Групи Роботодавця медичне страхування: Якщо ви старше 65 років і до цих пір в сфері зайнятості, то цілком імовірно, що ви цілком могли роботодавця спонсором схему медичного страхування. Якщо ви вирішили на додаток покласти в для Medicare, то це буде вторинним по відношенню до програми роботодавця. Це додатково у разі, якщо ви молодше шістдесяти п’яти зареєструвалися для Medicare через інвалідність.

Пенсіонер програми: Є багато людей, які збирають системи медичного страхування як частини їх пенсійного домовленістю. Переваги цього може варіювати важливо. Кілька політика може покрити медичні витрати, які не інтегровані в Medicare, таких як зір кришку. Деякі з цих схем може бути запропонована з частини З Medicare – Medicare Advantage. Корпорація є законом в змозі змінити умови пенсіонер програми і повна схема може бути втрачено, якщо бізнес іде в ліквідації.

CalCOBRA і COBRA: Це централізована закони, які передбачають, що роботодавець зобов’язаний продовжувати протягом певного періоду часу охоплення групи здоров’я для працівника або членів їх сімей, якщо конкретні обставини приходять, наприклад, про розлучення. Якщо Ви вирішили зареєструватися на Medicare, то ви втратите свій COBRA охоплення, це, а так само для системи CalCOBRA.

TFL (TriCare довічно): плану TriCare, що забезпечує медичне страхування для всіх пенсіонерів силових послуг, а також їх чоловік / дружина і діти. Tricare For Life план для тих людей, які стають Medicare кваліфіковані. Ці люди повинні підписатися на обидві частини А і частини В Medicare. Цей план буде включати найбільш додаткове медичні вимоги і плюс містить обширний обхват відпускаються за рецептом ліків.

Ветеран Переваги справ: Вік не впливає, ветеран має право на медичну програму відомий як медичний пакет медичних послуг. Це надзвичайно популярна програма для колишніх військовослужбовців, як немає ніяких премій платити. Вона включає в себе витрати необхідної медичної допомоги та додатково призначають препарати. В.А. Деякі схеми будуть надто включати витрати на лікування зубів, окуляри, і догляд у будинках престарілих. Департамент у справах ветеранів заохочує тих осіб, які пристали до того продовжувати додаткового страхування здоров’я, такі як Medicare.

Medi-Cal: Якщо особа має право на цій системі залежить від їх грошової речей і їх щомісячного заробітку. Якщо ви поставили в для програми Medicare і так само мають право на Medi-Cal, то Medi-Cal платитиме Medicare Частина B премії, якщо у вас немає додаткового розташування медичного страхування. При пошуку лікування важливо вибрати лікаря загальної практики або послугу, яка приймає і Medi-Cal і Medicare. Існують різні послуги, пов’язані з Medi-Cal, які не охоплені медичною допомогою, наприклад, слухових апаратів або повний робочий день догляду на дому.

Медікер план: Існують численні національні програми, які допомагають з витратами Medicare. Деякі з цих обробки грошових коштів, необхідних для премії за Medicare Part B. Для задоволення вимог до однієї з цих програм ви повинні зустрітися явні активами і забирати додому обставинах платити.

Medigap: Ці плани, як відомо, як схеми Medicare доповнення, можуть бути надані приватним бізнесом страхування. Є дванадцять різних планів, вони відзначені від А до L і буде страхувати вартість усіх або шматочок франшиз Medicare і співстрахування. Цілком імовірно, що деякі політики, буде плюс дати додаткове покриття до того, що, як правило, дозволено через Medicare. Переваги Medigap схеми не можуть бути змінені, як тільки ви зареєструватися. Крім того, схема не дозволяється бути зупинений постачальника за винятком, якщо ви не в змозі здійснити платіж, однак це можливо для організації нагнітати щомісячні внески.

Medicare Advantage: Частина З планом Medicare також називають Перевага Medicare. Це конструктивний спосіб отримувати додаткові переваги більше, ніж зазвичай, узгоджені з програмою Medicare. Схема знаходиться у веденні комерційних страхових компаній які спонсоруються Medicare для кожної людини, який реєструє. Щоб бути заборонений вхід в план Medicare Advantage вона в обов’язковому порядку мати перший зареєстрований частин А і В Medicare.