ціни як і раніше росте

Життя в капіталістичному суспільстві, ми звикли до ідеї корпорації отримання прибутку. Це те, що тримає інвесторів щасливими. Але коли країна робить все можливе, щоб оправитися від однієї з найгірших економічних спадів за останні п’ятдесят і більше років, вона приходить як серйозні новини, щоб побачити страхових компаній підвищення їх ставки страхових внесків. Ми всі турбуються про те, що ми зможемо зберегти наші робочі місця, або, якщо безробітний, знайти нову роботу. Кредит вичерпалися. Банки, схоже, прагнуть перекривши кожну іпотеку, яка під водою покласти наших будинках в зоні ризику. Тому, коли премій збільшиться на наших автомобілях – єдине, що ми повинні бути надійними і доступними для нас – ми маємо право сердитися. Справді, в часи достатку, коли кредитний бум був на найвищому рівні, ціни були стабільними. Деякі насправді впав в реальному вираженні, тому що обсяг страхового бізнесу генерується більш високий прибуток навіть при тому, що ставки були знижені. Так що це за історія на всіх цих підвищень зараз важкі часи?

Ну, це важко пояснити. Це навіть важче обгрунтувати. Всі статистичні дані показують, ми їздимо менше. Все більше людей не мають роботи, так що менше поїздок. Ціни на газ як і раніше не з дешевих, особливо в сімейних бюджетах під тиском. Це означає, що ми більше залишатися вдома. Який же результат? Шлях менше аварій! Додати у тому, що транспортні засоби, ніколи не були безпечними. Все, що обладнання для забезпечення безпеки встановлені в якості стандартного і ті, згадує (коли вони приходять) призвели до скорочення числа аварій, в яких люди отримують травми. Тепер це мають заохочувати страховиків знижувати ставки. Якщо ми менше їздити, ризик нещасних випадків падає. Це означає, що претензій менше платити за. Так що страховикам потрібно менше грошей в руці. . . Насправді, деякі страховики скоротили свої ставки або збільшили свої знижки. Якщо ви ходите по магазинах навколо, іноді можна знайти хороші темпи похований в купі лапки. Але Бюро трудової статистики повідомило, середня премія рік від року за листопад зросли на 5%. Під час рецесії, ціни зросли на 5% на рік? Це означає, що страховики не проходить на будь-яку економію вони роблять, натискаючи вгору ціни.

Отже, ось історія, щоб підтримати вас. У Каліфорнії є компанія під назвою Mercury. Це не найпопулярніший страховика держави. Він має погану репутацію претензій і нещодавно був спійманий лобіювання, за зміни до закону, яка пошкодила б прав споживачів. Так була велика політична кампанія проти нього і, чудеса ніколи не припиняться, він відповів за рахунок зниження його ставки і пропонує безкоштовні покриття для буксирування заохочувати каліфорнійців купити його політики знову. Споживачі мають владу, якщо тільки вони можуть отримати свої дії. Це має спонукати все там уважно подивитися на пропонованій цінності, коли ці всі важливі авто страхування котирування входите Це не час, щоб бути покірною. Ваші фінанси перебувають під тиском. Страхові компанії не повинно бути дозволено обманювати додаткових доларів від вас в цей час. Заїзд з комісаром з питань страхування вашої держави, щоб побачити, що відбувається з місцевими тарифами і приймати обгрунтовані рішення про те, де купити ваш наступний авто страхування.