цілому страхування життя 4 Запитання та відповіді

Поліс страхування життя є важливим, якщо у вас є хтось в залежності від вас за фінансову підтримку. Ви можете бути зацікавлені в цілому по страхуванню життя. Ну, от відповіді на питання 4 про цілому по страхуванню життя.

1. Що таке страхування на випадок смерті?

Це страховий поліс, який пропонує страхування життя та інвестиційні можливості для вас. Інвестицій може бути в облігації або акції. Ви платите премію ділять між страхуванням та інвестиціями.

Життя Страхування покликане захистити свою сім’ю та інших людей, які можуть залежати від вас за фінансову підтримку. Маючи право страховий захист можу запевнити будь-якого довгострокового фінансового свободи і миру.

Політика залишається активним до тих пір поки ви або скасувати його, перестануть платити страхові внески або померти. У разі вашої смерті, політика сума виплачується бенефіціару ви назвали. Якщо ви вирішите скасувати політику, ви можете отримати поточну вартість інвестицій. Ви можете зв’язатися з брокером зі страхування життя для отримання додаткової інформації.

2. Які можливі переваги повного страхування життя?

Частина грошей ви платите в цілому поліс страхування життя інвестується, а накопичується грошової вартості.
Ви можете зайняти гроші проти грошову вартість на поточної процентної ставки по кредиту політики. Просто пам’ятайте, що це може зменшити загальну вартість поліса.
Цілий поліс страхування життя може заробити дивіденди, якщо фактична вартість страхування виявляється менше розрахункової премії.
Ви можете використовувати поліс страхування на випадок смерті у вашій нерухомості планування шляхом створення страхових довіри, які можуть сплатити податки на нерухомість від повернення політики.
Частина грошей ви платите за вашу премію вкладені страхової компанії і накопичується грошової вартості. Це може бути використано, щоб погасити весь політики.

3. Наскільки хороший рівень віддачі від інвестицій вся політика життя?

Не дуже добре в порівнянні з іншими інвестиціями. Пам’ятайте, що страхування на випадок смерті в першу чергу пропонує життя охоплення. Грошова вартість є просто додатковою перевагою. Для отримання додаткової інформації, вам слід звернутися до страхового брокера життя.

Перш ніж звертатися у вашому житті страховий брокер, я пропоную вам збирати різні страхування життя котирування яких ви можете отримати безкоштовно з онлайн страхових компаній.

Кілька цитат ви отримаєте краще розуміння ви отримаєте про те, що в наявності і за якою місячна ставка.

Якщо ви хочете, щоб знайти кращий компанія зі страхування життя для обробки вашого особистого страхування життя, ви повинні бути готові, коли ви йдете в місцевий брокер по страхуванню життя.

4. Як щодо медичних оглядів по страхуванню життя?

Щоб придбати страхування життя від вас можуть зажадати, щоб пройти медичне обстеження. Компанії зі страхування життя потрібно вводити медичне обстеження для того, щоб визначити, скільки премій стягувати потенційного страхувальника.

При розгляді ризиків, страхових компаній автоматично ділять людей на дві групи: тих, що палять і некурящих. Хвороби серця, діабет, ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, гепатит С, минуле інсульту або недавня історія деяких видів раку також може поставити вас у цій категорії ризику.

Якщо ви займатися діяльністю, страхові компанії вважаємо ризикованим, воно може збільшити ваші премії. Компанія зі страхування життя страховий брокер буде мати можливість інформувати вас про те, що поведінка їх компанія вважає ризикованим.

Це було 4 питання відповіли про цілому по страхуванню життя.

Отримання котирування страхування життя онлайн простіше, ніж ви думаєте. Все, що вам потрібно зробити, це ввести ваше ім’я та адресу для отримання Безкоштовні онлайн-заявки на страхування життя.