цілому страхування життя плюси і мінуси – як його знайти

профі

Переглядаючи все життя охоплення плюси і мінуси одного з найвидатніших плюсів це грошова вартість, це є одним з найбільших переваг одного повного страхування життя. Багато фінансові консультанти стверджують, що термін життя краще для більшості людей, в результаті місяця до місяця премії нижче, і пропонує найбільш важливих запевнив втрати годувальника â € “, але ця лінія мислення doesnâ € ™ т брати до уваги той факт, що більшість людей кохана € ™ т перейде в молоді роки. (Тільки 1-2% з терміну життя страхових полісів небудь виплатити â € “більшість людей переживе термін їх життя політика.) Всі страхування життя має фінансовий фактор економії (грошова оцінка), що збільшує податків відкладено. Якщо політика документ організований правильно заздалегідь, ви, можливо, створити достатню вартість припинити виплату премій певного віку, або взяти кредит з грошової вартості (візьміть кредитну політику) під час вашого життя час на податковими пільгами основі.

Страхування життя в цілому забезпечує переваги як бенефіціарів (хто залишився позаду, коли страхувальник помирає) і страхувальником (у кого є гнучкість управління coverageâ € ™ з грошової вартості, взявши кредити і т.д.), тоді як страхувальник продовжує , проживає, який є великим Pro для всього покриття по страхуванню життя. Рівно як і випливає з назви держав, â € œwhole життя insuranceâ €? триває policyholderâ € ™ з повного життєвого часу. Поки всі премії виплачуються і охоплення залишається на місці, бенефіціари страхувальник може мати право на загальну суму з нагоди втрати годувальника страхових полісів. Це велика перевага перед терміну страхування життя, термін дії якого закінчується протягом заданого інтервалу часу. Є все більше число людей у ​​віці від 40 до 50 років, які починають сім’ї â € “як для самого першого разу або у складі 2-й шлюб â €” і багато з цих більш зрілі мами і тата не буде в змозі задовольнити критеріям термін охоплення життя. Страхування життя в цілому може бути хорошим вибором для людей, на більш пізніх етапах життя, які виявляють, що вони хочуть захисту страхування життя.

мінуси

При розгляді цілому страхування життя плюси і мінуси одного з найбільших мінусів є вартість премій. Особи, чиї початкові пріоритетом є самим верхнім загибелі людей вигодою для найнижчого місяця до місяця премії, ймовірно, буде краще обслуговуватися терміна страхування життя â € “, тому що Іта € ™ з правда, що за цим показником, цілий страхування життя істотно дорожче, ніж термін життя. Деякі страхувальники, можливо, бажають більшого гарантованого користь смерті, коли у них є молода сім’я, а потім необхідно підняти до грошової вартості своєї політики в подальшому житті при підготовці до виходу на пенсію. страхувальники повинні гарантувати, що вся їх поліс страхування життя має правильний рівень гнучкості, щоб надати їм можливості, які вони хочуть â € “на кожному етапі їхнього життя.

Додаткові Con мати на увазі, з цілою страхування життя є швидше за все, ви не будете мати потребу в захисті на все життя. Більшість людей хочуть страхування життя, коли у них заборгованості з оплати, або сім’ї та близькими, щоб піклуватися. Люди з їх більш старші роки, можливо, не потребує захисту, в той час в їхньому житті, коли діти виросли і не покладатися на матір і батько для своєї грошово-кредитної підтримки. Страхувальники, які хочуть додаткових опцій для змінної премії графіки платежів, влада варіювати варто їх упущену вигоду життя або грошову вартість, або, хто прагне до більш широке коло інвестиційних можливостей, слід розглянути інші типи постійного страхування життя порівнянна з універсального страхування життя або мінлива страхування життя. Ви повинні уважно дивитися на кожен з плюси і мінуси цілому кришка страхування життя так що ви можете визначити, якщо Іта € ™ з правом страхового покриття для вас.