цілому страхування життя Плюси Мінуси – як ви можете отримати один

профі

При аналізі все життя страхового покриття за і проти однієї з основних плюсів це грошова вартість, це, ймовірно, одне з найбільших переваг одного повного страхування життя. Багато грошові радники стверджують, що термін життя краще для більшості людей, тому що щомісячні премії нижче, а він забезпечує найбільш важливі запевнив загибелі людей користь € “, але це спосіб мислення doesnâ € ™ т брати до уваги ту істину, що самі осіб кохана € ™ т померти в молоді роки. (Тільки 1-2% з терміну життя страхових полісів небудь виплатити â € “більшість людей переживе термін їх життя політика.) Всі страхування життя має фінансова складова економії (грошова оцінка) яких зростає податків відкладено. Якщо політика документі налаштована правильно заздалегідь, ви можете накопичити достатньо вартість припинити виплату премій на певний вік, або взяти кредит з грошової вартості (візьміть покриття позики) протягом усього терміну служби за податковою сприятливому основі.

Страхувальникам, які вже термін страхування життя оплачують щомісячні премії з після сплати податків, і, поки вони кохана € ™ т минуться, що гроші просто випаровується. З цілому по страхуванню життя, власників полісів може зрости грошової вартості податків відкладено, і може брати кредити від їх грошової вартості нарахованих податків. Страхування життя в цілому додатково надає страхувальникам можливість використовувати свої накопичені грошові значення платити по відношенню до їх премій до оподаткування доларів, що може бути важливою перевагою для страхувальників пізніше в житті, які ти на піку свого життя прибутковості (і платить найдорожчих податкових ставок їх життя). Заможні приватні особи можуть використовувати полісів страхування життя, щоб допомогти з їх власністю планування â € “наприклад, шляхом створення страхових довіри, які можуть платити податки на спадщину від доходів від цілого поліса страхування життя. Страхування життя в цілому може бути корисна при плануванні видатків для остаточного â € “похорон витрат, поховання і т.д.

мінуси

При розгляді цілому страхування життя плюси і мінуси одного з найбільших мінусів є вартість премій. Люди, чиї початкові пріоритетом є максимальною вигодою смерті за найнижчими щомісячна премія буде можливо краще було терміну страхування життя â € “, тому що це правда, що цей захід, страхування на випадок смерті істотно дорожче, ніж термін придатності. Деякі страхувальники могли б хотіти більшого гарантовану загибель людей користі, коли вони є молодші діти, після чого хочуть збільшити грошову вартість їх політику в більш пізньому віці, при підготовці до виходу на пенсію. страхувальники повинні переконатися, що вся їх страхування життя має право рівень гнучкості, щоб запропонувати їм варіанти, які вони хочуть â € “на кожному етапі життя.

Кілька додаткових мінусів, щоб обміркувати, тим додатковим ви платите на страхові внески за цілий поліс страхування життя може вам підвищений інтерес, якби ви припустити, що така ж сума в інвестиційному вашого вибору. Всього полісів страхування життя не дозволяють вам нести відповідальність за інвестиційні рішення. Це залишено на вибір страхової компанії. Є не будь-які додаткові переваги в поєднанні до постійної політики життя, такі як пенсії і т.д. Створення абстиненції грошових коштів від цілого поліса страхування життя в цілому являє собою складну, трудомістку процедуру в порівнянні з банківськими вилучень. Видатний засобів премії, або вилучень у вашій політиці, безумовно, зменшити номінальну вартість поліса. Премії повинні бути оплачені на все життя, або, принаймні, до віку ста. Це добре, щоб взяти всі плюси і мінуси в обговоренні раніше, ніж ви зробите свій вирішальний висновок у страхуванні життя.