цілому по страхуванню життя як інвестиційний інструмент – отримання фінансової незалежності

Страхування життя в цілому вважається страхування життя в першу чергу, і зазвичай куплені, щоб забезпечити спокій, знаючи, що близькі фінансово піклуватися в разі вашої смерті. З нагоди втрати годувальника за умови, переданий у ваш бенефіціарів безкоштовно податку на прибуток. Всі страхування життя є єдиним фінансовим продуктом, який гарантує, що те, що ви хочете, щоб статися, станеться, якщо ви, як зазначено в договорі.

Але крім своїх очевидних переваг, як поліси страхування життя, продукти з цільного життя також чудові інвестиційні інструменти, які можуть призвести страхувальників до фінансової незалежності протягом свого життя. При правильно структуровані, полісів страхування життя дозволять вам насолоджуватися ваші гроші тепер і все ще залишити спадщину для фінансових ваші спадкоємці.

Безпечні інвестиції
При використанні продуктів з цілісного життя в якості інвестиційного інструменту, ви можете бути впевнені, що ваші інвестиції в безпеці. Історично склалося, що компанії зі страхування життя продемонстрували чудові фінансові сили і запису треку, ніж інвестиційні банки та інші фінансові інститути. Є багато причин для цього.

Професійні менеджери гроші, працюючи для компаній зі страхування життя не женіться продуктивності, як і більшість хедж-фондів і керуючих взаємними фондами. Вони не шукають швидкого повернення грошей, а довгострокова стратегія для фінансової стабільності. Компанії зі страхування життя інвестувати в дуже безпечному фінансові інструменти, такі як облігації, і вони також диверсифікація по галузях, строками погашення та географії. Це зберігає витрати і ризики дуже низькі.

У більшості штатів, цілі життя політика також гарантується державного життя і здоров’ю Гарантія Асоціацій. Гарантія об’єднання діють так само, як FDIC робить для банків. Гарантія меж залежить від держави, але більшість держав регулювати страхові компанії і надавати гарантії страхувальникам через ці асоціації гарантії. Компанії зі страхування життя в цих державах, підтримувати один одного і якщо не вдається, іншим буде оцінюватися гроші, щоб заплатити вимоги застрахованих осіб, що відбулася політики з неіснуючого постачальника. Вам потрібно буде перевірити за вашим комісаром державного страхування щоб побачити, якщо ваша держава має гарантії, що асоціації та гарантії межі.

використанням все життя як інвестиційний інструмент
Всього полісів страхування життя піддаються кілька застосувань інвестицій, найчастіше в якості резерву для безпечних грошових значень, отримана політики. Грошові значення накопичуються з плином часу через премії та дивіденди внесків, та оподатковується зростання гарантується полісів життя. Цей цикл починається з сплати страхових внесків, яка спочатку фінансувати вашу політику. Страхова компанія, у свою чергу, інвестувати частину вашої премії в дуже надійних фінансових інструментів, таких як облігації (як описано вище). Фінансові вигоди від цих інвестицій може бути розподілена назад на ваш рахунок в якості дивідендів прибуток, коли продуктивність перевершує всі очікування. Дивіденди, не гарантується і не завжди може бути оплачений. Однак тверді страхові компанії заплатили дивіденди кожен рік протягом останніх 100 років, в тому числі під час Великої Депресії.

Через вашу страхових внесків і дивідендів прибуток, грошові значення у вашій політиці почне рости, а от де найбільші вигоди інвестицій почати. І вся політика життя і дивіденди платять вся політика життя дозволить вам бути своїм власним банком, але податкові пільги виплати дивідендів політика дозволяє для більшого зростання вашої грошової вартості.

бути вашим власним банком з нескінченним банківської системи
Нескінченні банківська система є фінансовою філософії буття вашого банку, і виплати дивідендів полісів життя особливо підходять для цієї концепції. Нескінченні Банківські означає, взявши під свій контроль фінансові операції, – не тільки передати їх деякі фінансового консультанта або установи. Для початку, щоб зрозуміти інвестиційного потенціалу банківської Нескінченні, ви повинні спочатку зрозуміти банкінгу.

У традиційній банківської системи, існує три основних гравців: Saver, Позичальник і банкір.

Гроші Saver депозити в банку і отримує відсотки на свої гроші; Позичальник бере кредит у банку і виплачує відсотки на гроші, взяті в борг. Банк є просто посередником. Для своїх зусиль, Банк нараховує підвищені відсотки, позичальник, ніж він платить, щоб заставка. Це називається спредом, а в тому, як банки роблять свої гроші.

Що Безконечного Банківська система робить це дати вам всі три ролі в цій домовленості. Ви заощадите з вашим банком, ви будете брати від вашого банку, і, коли ви платите відсотки на кредити, ви будете платити самі … тому що ти банку.

Таким чином, ви фінансуванні і заробляти гроші на себе, замість того щоб платити ці гроші і відсотки в банк або інша фінансова установа. В якості додаткового бонусу з політикою кредитів, грошові значення в межах політика буде продовжуватися, щоб заробити відсотки, які були гарантовані і, залежно від компанії зі страхування життя, може заробити дивіденди на всі попередні суми кредиту, а якщо грошей не було ніколи були запозичені.

При правильному використанні, тим більше кредитів Нескінченні фінансів банківської політики, тим більше грошей він робить для свого страхувальника. Одним з найбільш важливих причин цього працює, через те, як кредити страхування життя структуровані. Вони схожі на власного капіталу кредитних ліній. Ви платите тільки відсотки на суму неоплаченого боргу. Таким чином, кожен компенсацію назад до політики, що ви робите знижує загальну процентні витрати і призводить до зменшення загальної суми платежів у порівнянні з традиційним кредиту. Менше платежів означає зекономлені гроші. По завершенні циклу (виготовлення всіх ваших платежів як спочатку планувалося) політика буде рости набагато, набагато більше.

Вам доведеться почати з невеликих кредитів, можливо, необхідна ремонт будинку. Якщо Ви дисципліновані про погашення вашого кредиту і відсотки, ви скоро вистачає грошей на великі позики, можливо, машину, і врешті-решт навіть вдома. Ви можете бачити, що понаднормова робота, Нескінченна Концепції Банківські надає спосіб розірвати порочне коло заробляти гроші для банків та інших кредиторів. Замість цього ви будете заробляти гроші для вас. Там немає комісії за видачу кредиту, операційні витрати або несвоєчасної сплати зборів оцінюються ці самофінансування кредити.

оподатковуються переваги
Інвестиційні доходи втрачають свої гострі відчуття, якщо вам доведеться платити непомірні податки і збори на них. Страхування життя в цілому пропонує безліч податкових пільг страхувальникам. Зароблені дивіденди не обкладаються податком, і їх значення у ваш політику збільшення податків. Розподілу також можна отримати безкоштовно податкової політики через кредити. Виручені втрати годувальника перейти до ваших спадкоємцям дохід оподатковується, і якщо правильно структуровані, страхування життя доходи можуть бути отримані безкоштовно податки на спадщину.

ти кращий інвестиційний вибір
Це важко для інших інвестиційних інструментів бити переваги цілому по страхуванню життя. Все життя забезпечує захист інвестицій, оподатковуються доходи, а якщо використовувати в якості нескінченного банківської політики, це може призвести до більшого зростання інвестицій і в кінцевому рахунку, фінансової незалежності.