цікаві факти ви можете не знати про сім’ю медичного страхування (частина II)

У першій частині цієї статті ми почали з обговорення відмінностей між здоров’ям умови страхування сімейного та індивідуального медичного страхування, за яким слідують різні типи сім’ї медичного страхування, доступних на ринку сьогодні. Продовжимо цю тему …

Керованої медичної допомоги планів в основному мережами, які забезпечують послуги за контрактом на конкретних постачальників за заздалегідь обумовленим цінами. ОПЗ був першим керованого медичного страхування, а потім РРО та POS планів.

ОПЗ є передплачених тарифних планів, в яких члени платять фіксовану щомісячну плату, незалежно від того, скільки медична допомога необхідна в даному місяці. HMO надають медичні послуги, починаючи від відвідування офісу для госпіталізації і хірургічного втручання, і зазвичай вимагають, що ви залишаєтеся в мережі, коли вам потрібно від послуг лікарів і лікарень.

Основний недолік в тому, що ОПЗ абітурієнти повинні вибрати основного лікуючого лікаря (PCP) із затвердженого списку за ОПЗ постачальників і іноді, ваш “кращий” лікар не в списку. Фахівці бачать в мережі, ви повинні спочатку отримати направлення від свого лікаря. ОПЗ зазвичай не покриває витрати на медичну допомогу, яку надають фахівці за межами мережі ОПЗ. Крім того, оскільки мережа ОПЗ має обмежений розмір, це може зайняти багато часу, щоб потрапити на прийом до PCP.

Другий варіант для керованих медичного страхування сім’я ПФО. РРО схожий на ОПЗ, зі значною різницею: Там немає необхідності спочатку побачити, PCP. Учасникам рекомендується вибрати медичний працівник від затверджених «мережа» РРО, але вони не повинні і їм не потрібно направлення до фахівця. Якщо учасник вирішите піти за межі мережі, їх доплата буде вище, відсоток, який платить за РРО медичної допомоги буде менше, і вони, швидше за все, повинні задовольняти більш високим податком. PPO плани стали найпопулярнішим сімейством план медичного страхування в США сьогодні.

Хоча PPOs пропонують велику свободу вибору, більше витрат, пов’язаних з цим типом керованих плану допомоги. Ці витрати можуть бути значними, коли абітурієнти виходити за межі мережі.

POS керованого медичного плану можна описати як щось середнє між ОПЗ і ПФО. Він пропонує більше свободи вибору, як РРО, і більш низької вартості, як ОПЗ. Учасники повинні призначити лікуючий лікар, але навіть у цьому випадку важко отримати направлення до фахівця. Коли перебування учасників в мережі, документи мінімально, і тому доплати. Крім того, немає ніяких франшиз. Хоча вони можуть звучати як краще з обох світів, POS сім’ї планів медичного страхування не дуже популярні.

Вибір сім’ї медичного страхування, який “правильно” для вас і вашої родини може зайняти багато зусиль. Навчання собі є хорошим першим кроком. Як ви пройти через процес, важливо йти до кінця, задаючи багато запитань і ретельної оцінки різні варіанти, перш ніж, так що ви можете зробити мудрий вибір медичного страхування для Вас і Вашої родини.