цікаві факти ви можете не знати про сім’ю медичного страхування (частина I)

Сімейного медичного страхування, як і індивідуального медичного страхування, можуть бути віднесені або відшкодування (плата за послуги) або керованого медичного страхування. Керованої медичної допомоги планів прийти в різних «ароматів»: організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), Організація бажаних постачальників (РРО) та точки обслуговування (POS). Важливо також розуміти, що, якщо ви не маєте право на страхової групи здоров’я плану (наприклад, за наймом або безробітних), насправді потрібен індивідуальний план здоров’я, незалежно, якщо вам потрібно просто покриття для себе або для вас і вашої родини.

Це використання окремих термінів та страхування здоров’я сім’ї часто є джерелом плутанини для тих, на ринку медичного страхування. Медичне страхування для фізичних осіб може бути видана або фізичної особи (тобто одна людина) або в сім’ї (тобто більше, ніж одна людина). Як ви можете бачити плутанину центрів по всьому тому, що для окремого політика, яка видається на сім’ю, більш ніж однієї людини покрита.

Різниця може також бути описане в термінах плану, на відміну від кількості людей покриті. Тобто, при використанні терміну індивідуального медичного страхування, будь то одна людина або одна сім’я, «індивідуальної» дескриптор насправді ставиться до того, що окремі політики видається на відміну від групової політики.

Навіть незважаючи на умови страхування здоров’я сім’ї та індивідуального медичного страхування часто використовуються як синоніми, є одне головна відмінність. Ця різниця, як ви, напевно, вже знаєте, стоять. Окремій сім’ї здоров’я страхового поліса завжди буде дорожче, ніж єдина політика людини з тієї простої причини, що більше людей покриті.

При покупці сімейного страхування здоров’я, ви швидко побачите, що існує кілька різних типів, з яких можна вибирати. Там дійсно немає “правильний” вибір, що ситуація в кожній родині є унікальним. Справді, не тільки може один план бути для однієї сім’ї, але не для іншого, ви можете зіткнутися з ситуацією, коли, в сім’ї, один план є правильним для одного користувача, але не для інших.

Наприклад, для сімей з допомогою всього двох дорослих, він може мати більше сенсу для кожного члена сім’ї, щоб мати свої власні політики. Це дає кожному члену сім’ї можливість адаптувати свою політику більш тісно з їх власними потребами. Ця опція може бути, час від часу, насправді дешевше, ніж єдиний план родини. Якщо цей варіант Вам цікавий, обов’язково обговоріть це з вашим брокером медичного страхування.

Сім’я керованих планів медичного страхування все, але замінити традиційні плани відшкодування. Причиною цього є, знову ж таки, як ви, напевно, здогадалися, вартість. Як витрати на охорону здоров’я продовжують рости двозначними темпами, керованої медичної допомоги планів змогли контролювати витрати краще, ніж плани відшкодування, так що тому стають все більш популярними.

Будь ласка, подивіться на продовження цієї статті в Цікаві факти Ви могли не знати про сім’ю медичного страхування (частина II) …