цікаво, де можна отримати медичну страховку, Грузія резидента

Ви, напевно, чули багато великі страхові компанії, як Blue Cross Blue Shield та Сполучених охорони здоров’я. Те, що ви можете не знати, що є багато інших великих страхових компаній, і багато з них пропонують медичне страхування Грузія планує до Грузії жителів. Насправді, принаймні сім великих страхових компаній, які продають свою медичну страховку Грузії політик у штаті Джорджія. Це важливо, оскільки кожна держава може мати свої власні правила і вимоги, і ви хочете, щоб знайти компанію, яка забезпечує медичне страхування Грузії планує спеціально для вашої держави.

Уряд Грузії регулює види медичного страхування Грузія планує доступні для жителів тут. Таким чином, медичне страхування Грузії компаній, які роблять бізнес в державі повинні бути знайомі з дрібним шрифтом, і правові зобов’язання держави Грузії. Навіть якщо вони мають штаб-квартири в інших державах, вони повинні слідувати Грузії закони і правила, коли мова йде про здоров’я страхові плани Грузії. Будь ласка, будьте впевнені, що ви купуєте медичну страховку політики Грузії від однієї з компаній, яка має право пропонувати продукти в штаті Джорджія.

Якщо ви хочете знати, що ці компанії, які надають медичну страховку Грузія планує до Грузії жителів, то вони наведені нижче:

Етна
Blue Cross Blue Shield
СИГНА
Ковентрі
Humana
Kaiser Permanente
Сполучені охорони здоров’я

Всі ці медичних страхових компаній Грузії, мають підрозділи, які безпосередньо стосуються штаті Джорджія, хоча багато з цих великих компаніях своїм охопленням є національними. Це означає, що хоча ваша медичного страхування Грузії плану може бути конкретно спрямовані на жителів Грузії, мережа лікарів є національним. Це дуже зручно, якщо ви подорожуєте, чи то у відпустці або як частина вашої роботи, або якщо ваша робота переносить вас в інше місце. Навіть якщо ви все ще є медичне страхування Грузії політика, національна мережа лікарів все ще будуть доступні для вас, і ваша політика буде як і раніше в силі.

Ковентрі є одним з постачальників планів медичного страхування Грузії. Ковентрі не пропонувати продукти у всіх п’ятдесяти штатах. Вони пропонують медичне страхування в одинадцяти держав, зокрема Грузії. Але їх медичного страхування Грузії плани є одними з кращих, з дуже низькою доплати. Kaiser Permanente також не пропонувати продукти у всіх п’ятдесяти штатах, але у них є кілька регіональних філій на всій території Сполучених Штатів. Kaiser має відмінні медичного страхування Грузії політики, однак, і їх клієнти оцінюють Kaiser дуже високо в задоволеності. Blue Cross Blue Shield має свій власний відділ Грузії, та медичне страхування претензій Грузії плану обробляються локально, що прискорює платежі.

Так що у вас дійсно є багато варіантів, коли мова заходить про медичне страхування, Грузія жителів. Ви можете вибрати один з семи медичних страхових компаній Грузії, і кожен з них є багато різних варіантів планів медичного страхування Грузії. Ви можете перевірити за кожній веб-сайті компанії, або зверніться до медичного страхування Грузії незалежного брокера, щоб отримати інформацію про лапках і планів.