цокання годинника на медичне страхування законопроект план реформ

Експерти стверджують, що демократи в сенаті мають приблизно 48 годин, щоб зрушити з мертвої точки з реформи охорони здоров’я для того, щоб пройти до кінця року. Мета лідер більшості Гаррі Рейда для законопроект, який покликаний забезпечити більшості американців з план медичного страхування, має бути прийнятий Різдво. Поспіх пояснюється кількома чинниками, серед них безліч поправки на розгляді в Сенаті, і всі вони повинні на голосування для включення в остаточний рахунок. Багато з цих поправок є спірними, в тому числі заборона на федеральні субсидії для будь-який план медичного страхування, що покриває аборт запропонованих Бен Нельсон, і коаліція ліберальних і помірних демократів Medicare якості бай-іна альтернатива для тих, у віці від 55 до 64 років.

Ще одна нова поправка була нещодавно представив сенатор Байрон Дорган. Поправка Дорган дозволить планів медичного страхування і пацієнтів для імпорту ліків за рецептом з країн з більш низькими цінами, таких як Канада. На відміну від США, ці країни мають контроль над цінами збереженні Вартість ліків низька. Пропозиція Доргана зменшить навантаження на мільйони американців змушені витратити кілька сотень або навіть тисяч доларів на рік на основні ліки. Незвично для законодавства охорони здоров’я, поправка ввезення наркотиків має сильні двопартійної підтримки. Спонсори включають Олімпія Сноу, сенатор-республіканець, який висловив обмежену підтримку реформи охорони здоров’я в минулому.

Прогрес, здавалося б, популярних законодавства із зверненням до широкої громадськості був більш повільним, ніж очікувалося. Хоча ідея була плавав сенаторами в минулому (особливо попередньої президентства Барака Обами), лобістів фармацевтичної компанії стоять на своєму шляху. Раніше цього року адміністрація Обами уклав угоду з фармацевтичними фірмами: вони платять $ 80 мільярдів додаткових податків і погоджуються знизити ціни на деякі популярні ліки при одночасному зниженні його громадська опозиція реформи; в обмін, уряд нібито погодився, щоб уникнути подальшого регулювання галузі в рахунок. Переговори є важливим, але, що конкретної угоді виглядає дещо непристойно. Що ще гірше те, що ці переговори стають все більш безглуздими – у великій мірі проти суспільного вибору виглядає мертвим у воді Сенаті, і Medicare бай-іншому не може бути занадто далеко позаду.

Реформа охорони здоров’я також стримує багатьох сенаторів-демократів чекає доповіді Бюджетного управління Конгресу. Їх аналіз повинен був бути випущений на цьому тижні, і буде зосереджена на економічні наслідки різних альтернатив запропонованої “Банди 10” помірні і ліберальні члени партії. Кілька так званих “блакитних собак” висловили стурбованість збільшенням боргів, які можуть виникнути в результаті реформи законодавства, принаймні в короткостроковій перспективі. Сприятливий звіт дозволить прискорити законодавчий процес по переконливими незалежного Джо Ліберман щоб потрапити на борт. Ліберман сказав, що хоча він хоче реформи охорони здоров’я, щоб пройти якомога швидше, він, швидше за все, виступати проти будь-якого положення, що дозволяє людей середнього віку платити страхові внески до страхової план в галузі охорони здоров’я Medicare, посилаючись на відомі програми проблеми з платоспроможністю.

Як тільки Сенат вдається дійти згоди, ще багато що належить зробити в 10 днів до його добровільної терміни. Законопроект повертається в комітети в Палаті представників, а також Сенат Конгресу, щоб об’єднатися обидва законопроекти в єдиний законодавчий акт, який буде підписаний президентом Обамою на початку нового року. Це буде важко, м’яко кажучи, в якості версії Будинку зберігається і план охорони здоров’я варіант страхування і більш суворі правила проти використання пропонованого медичного страхування субсидій купити план з охоплення викидня; поточній версії Сенату не має ні. Принаймні, кілька днів Конгрес суперечок і торгу до канікул повинні бути враховані в терміни.

Багато, у тому числі лідер сенатської меншості Мітч Макконнелл, зрозумілим скептично ставився до цього поштовх. Республіканська вважає, що Демократична партія бути самовпевненим у своїй спробі протягати політично непопулярні законодавства в період, коли менше американців приймають повідомлення про національну політику. Партійні лідери визнали, що частина їх мотивація для проходження цього внутрішній пріоритет так швидко це закінчити тривалу суперечку до 2010 спірних проміжних виборів. Завершення реформи охорони здоров’я хотів би також безкоштовно Сенату, щоб зосередитися на інших важливих питань, у тому числі рівня безробіття і війни в Афганістані. Існує також проблема завмирання імпульс для вирішення; обох сторін стають всі втомилися від обговорення плану медичного страхування. Це до дроту; ми побачимо, якщо компромісний план Гаррі Рейда успішно.