цифри і факти, пов’язані з найважливішими охоплює хвороба

Критичні охоплює хвороба вважається однією з найбільш швидко зростаючих страхових полісів у Великобританії. У 2002 році, близько 1 мільйона критичних захворювань політику, можливо, були продані у Великобританії. Медична поліпшень зробили можливим для певних людей, щоб вижити критичних захворювань. Наприклад, рак або інсульт, які можуть бути найбільш поширених захворювань у Великобританії. Деякі люди могли б жити нормально після проходження лікування протягом певного критичного захворювання. З іншого боку, інвалідності може вдарити інші.

Справді, інсульт можна розглядати як найбільший фактор, відповідальний за інвалідність у Великобританії. За даними Асоціації ударів 1999, близько 300 000 чоловік можуть бути відключені у будь-який момент часу у Великобританії. Тому шкода, щоб дізнатися, що так багато людей можуть бути порушені цієї критичної хвороби. Сім’ї для таких людей може отримати рівень заохочення при критичних охоплює хвороба присуджує оподатковується одноразові. Втрати доходу разом з боргів може потім бути полегшено в деякій мірі.

Більшість людей схильні думати, що критичні захворювання може тільки спровокувати інших у той час як це не так. В результаті, вони не можуть купити критичної хвороби покриття. Дослідження показують, що майже 15 відсотків кожні 7 жінок у віці 20-40 років можуть вступати в критичних захворювань, як рак, не доживши до 65 років. Крім того, близько 6 відсотків кожні 17 жінок можуть постраждати від серцевого нападу подальшим майже на 4 відсотки з 27 жінок для ходу і, нарешті, 20 відсотків з кожних 5 жінок, можливо, страждав від будь-яких критичних захворювань.

Наскільки люди стурбовані, близько 9 відсотків кожні 11 чоловіків у віці 20-40 років можуть вступати в критичних захворювань, таких як рак, не доживши до 65 років. Крім того, близько 15 відсотків з кожних 7 чоловіків, можливо, стали жертвами серцевого нападу подальшим майже на 4 відсотки з кожних 26 чоловіків інсульту і, нарешті, 25 відсотків з кожних 4 чоловіки могли заразитися будь-яких умов критичних захворювань. Якщо порівнювати ці показники може показати, що більшість жінок страждають від раку в той час як чоловіки здебільшого атак контракт серце.

Крім того, кожне критичне полісу, можливо, вже були визначені вами про те, скільки охоплює надати. І, можливо, платити страхові внески відповідно з величиною покриття. Таким чином, ви повинні принаймні мати мінімум знань про предмет, перш ніж завершити угоду з вашою страхових агентів. Якщо ви вибираєте критичну політику хвороби, яка вимагає премій буде збільшуватися щороку у відповідності з вашим віком, це в кінцевому підсумку може стати проблемою. У майбутньому, якщо ви потім не можуть дозволити собі щомісячні платежі за високих цін, ваші критичні полісу може бути скасовано. Найгірше в тому, що, з працею зароблені гроші не можуть бути повернуті Вам. Таким чином, не знаючи підписати контракт. Ви можете звернутися за інформацією в першу чергу.

Критичні охоплює хвороба може надати вам неоподатковуваних виплат, якщо ви страждаєте від раку, інсульт, розсіяний склероз і т.д. Ви можете переконатися, що ви ретельно будуть відшкодовані. Деякі статистичні дані показали: дві п’ятих ракових хворих віком 35-54 років можуть вижити протягом трьох років. Близько 80 відсотків чоловіків і жінок може вижити критичних захворювань, як інфаркт. Крім того, більше 50 відсотків з них можуть бути ще живі десять років після проходження лікування. Нарешті, близько 70 відсотків інсультів страждальці можуть досі жили протягом 12 місяців.

Як ви бачили, критичне охоплює хвороба може бути корисного використання практично будь-якого. Наслідок, що сім’я може витримати якщо один з членів отримує наздогнав критичного захворювання може бути значною. Критичні страхування хвороби може врятувати чиєсь життя і навіть допомогти йому з новим способом життя згодом.