це, як ваші премії розраховуються

Маючи свій автомобіль застрахований є обов’язковим для всіх, хто водять машини в більшості штатів США. Це не має значення, якщо ви досвідчений професійний водій чи новачком хто веде свій перший тиждень, страхові вимоги однакові для всіх людей за кермом. І якщо ви зловили без належного страхового покриття, ви ризикуєте перед істотний штраф, призупинення ліцензії і навіть час в ув’язненні.

Розрахунок точну суму, скільки це буде коштувати вам застрахувати свій автомобіль може бути дуже жорстким, оскільки є занадто багато елементів, що впливають на швидкість. Тим не менш, є способи, щоб полегшити завдання, і ви пізнаєте їх прямо тут. Що так багато страхових компаній, що пропонують свої послуги як онлайн, так і в реальному світі, знаючи ці механізми допоможуть знайти найбільш вигідні пропозиції ви можете заощадити гроші с.

Але перш ніж аналізувати механізми страхування оцінки, дозволяє перший погляд на правові вимоги щодо водіння автомобіля (і мають страхування автомобіля). Для того, щоб водити автомобіль юридично ви повинні бути 17 років або старше, здійснюють попередню або повну водійських прав і власного автомобіля, який відповідає категорії вказані в ліцензії.

Визначення суми грошей на оплату страхового покриття сильно залежить від безлічі факторів. Насамперед, вік є сильним фактором, який впливає на ваші ставки, а молоді водії вважають, щоб бути більш ризикованою, ніж старі. Записи водіння інша змінна, яка значною мірою впливатимуть на ваші ставки, а відсутність серйозних квитки і аварій буде тримати ваші ставки на низькому рівні. Інші фактори, такі як марка і модель автомобіля, об’єм двигуна, максимальна швидкість, системи безпеки, а також стверджує, історію ви також відіграють важливу роль у загальній сумі вашої премії.

Для того, щоб краще зрозуміти, як ці фактори впливають на ціни, витратити якийсь час на експерименти з онлайн страхування автомобіля котирування. Є безліч сайтів, де можна знайти безкоштовні онлайн лапки. Просто заповніть форму, змінюючи деякі з ключових параметрів і котирування страхування автомобіля ви отримаєте в результаті покаже Вам вага кожного фактора у загальному рівні.

І не забувайте, що різні компанії, як правило, оцінюють свої ризики по-різному. Це означає, що страхування автомобіля котирування ви отримуєте за автомобіль від однієї компанії може сильно відрізнятися від котирування на той же автомобіль з іншим постачальником. Це тому, що страхові компанії використовують різні параметри при оцінці їх ризиків і мають різну статистику претензій, що впливають на остаточний курс. Наприклад, одна компанія може розглядати водіїв у віці 20-25 як дуже ризиковано, оскільки ця компанія має багато претензій від цієї конкретної демографічної групи. У той час як інша компанія має більше претензій від старих драйверів і буде стягувати молодих водіїв менше. Використовуйте це у ваших виграв перевагу і не забувайте, що ходити по магазинах навколо завжди окупається.

Тепер, коли ви знаєте, як ваші ставки розраховуються ви зможете більш ефективно використовувати ці фактори при пошуку, щоб застрахувати свій автомобіль. Не забувайте про важливість інформацію тут, і спробувати дізнатися стільки, скільки ви можете, перш ніж підписати страховий поліс.