це не те, хто ви знаєте, – це де ви живете

Результати останніх досліджень показали, що надприродно точні Особисті дані можуть бути зроблені з чогось, як необразливі, як свій поштовий індекс. Подумайте, скільки разів ви заповните цю інформацію – це відбувається так часто, ви дійсно не думаю про це. Введіть свій поштовий індекс на веб-сайті і суне свою адресу, так само, як магія.

Там у величезну базу даних, яка заснована на фактах, пов’язаних з особами витрати кредитної картки, кредитні заявки, картки лояльності та перепису деталі, які все використовуються для створення цих профілів. Компанії можуть потім використовувати інформацію, отриману з цієї бази даних, щоб поставити людей в осередках по речі, як вибір кар’єри, їх звички, вибір місць відпочинку та видів діяльності і очікуваної тривалості життя.

Таким чином, ви хотіли б знати, наскільки добре виконує шкіл у районі, ви думає про переїзд в. До он-лайн і дізнатися. Те ж саме стосується середніх цін на житло, лікарняні послуги і прийому та статистики злочинності.

Здається, що ти один з шістдесяти одного конкретного типу людей, які вже були «мічених» за Experian, фінансові послуги. Системи, яку вони використовують, називається мозаїкою і вони можуть відкрити свій особистий профіль, просто дізнатися ваше повідомлення-код. Враховуючи, що індекс може покрити лише кілька будинків в конкретній дорозі, вони стверджують, що високий ступінь точності. Це твердження підкріплюється дуже добре кваліфікованих і авторитетних соціологів, який стверджує, що вони “лякаюче точним”.

Вибравши дві області, в різних частинах Великобританії, він перевірив результати з базою даних Experian і зазначив, що навіть там, де будинки були схожі, були очевидні зміни, де поштовий індекс змінений. Види і кількість автомобілів в під’їзних будинків і будинків оновлюються і розширення були очевидні і були дуже багато чого у відповідності з висновками компанії Experian.

Інші фірми пропонують системи, які працюють в так само, до мозаїки, і вони всі пропонують свої результати для різних компаній придбати, щоб отримати курсі справи і точних результатів дослідження. Страхові компанії зацікавлені в даних про тривалість життя і претензій у конкретній посаді ділянки коду, які потім використовуються при цінової політики. Зломів, вандалізму, крадіжки та особисті показники Безпека використовуються таким же чином, для різних видів страхування.

Справа не тільки в страховій галузі, яка купує інформацію таким чином. Розвитку бізнесу, таких як автосалони, меблеві магазини і супермаркети скористатися цим знанням про їх потенційних клієнтів цільової поштові розсилки для потрібних людей у ​​потрібний час.

Ви коли-небудь замислювалися, чому ваші небажаної пошти здається таким плідним? Це не так вже й погано, однако. Уряд і державні органи можуть також використовувати інформацію цільові сервіси, де вони необхідні, і, щоб допомогти з перспективним плануванням.

Служба охорони здоров’я може отримати цінну інформацію, коли справа доходить до оцінки хто знаходиться в небезпеці від певних захворювань, а це означає, що група оцінюється таким чином можна було б дати інформацію з питань охорони здоров’я та питання можуть бути вирішені. Цей метод був використаний в пожежній частині, що призводить до того, що вони були в змозі знайти інформацію про минулі страхових випадків пожежі, а потім був в змозі запропонувати рекомендації щодо пожежної безпеки. Це не просто листоноша, який знаходить свій поштовий індекс неоціненна.