це можливо, щоб отримати тимчасове страхування автомобіля

Якщо ви запозичення автомобілі одного для короткого відпочинку або перебувають у процесі продажу автомобіля, але хочете залишатися покриті, ви не хочете, щоб платити за політику протягом цілого року. На щастя, є альтернатива, тимчасове страхування автомобіля.

Багато страховиків пропонують це як окрему послугу або ви можете отримати його в якості свого роду болт на свою облікову політику. Так, наприклад, якщо ви збираєтеся дати в борг свій автомобіль на члена сім’ї, можна просто додати їх в якості додаткового драйвера для кінцевого періоду. Це означатиме, що вони і ваш автомобіль повністю застраховані протягом цього часу – хоча ваша премія може вплинути, якби ви повинні подати позов.

У порівнянні з річний поліс вартістю тимчасовий страховий поліс може бути трохи дорожче. Наприклад, якби ви просто хочете кришка місяць, що б не обов’язково означає дванадцяту вашої звичайної ставки. Це дещо вище (пропорційною) Плата просто до адміністративних витрат.

Будь-яка висока плата повинна бути відносно невеликий, хоча, так воно не повинно бути масово відштовхує для тих, хто її потребує. Хоча, як і у всіх областях страхування, це буде відрізнятися від постачальника до постачальника так що просто переконайтеся, що ви отримаєте хорошу цитату, перш ніж поринути дюйма

Говорячи про лапках, якщо ви шукаєте, щоб отримати тимчасове страхування автомобіля з новим постачальником, може бути, варто робити трохи по магазинах навколо. По-перше, ви повинні знайти компанії, які насправді пропонують цю послугу. Багато, але є ще інші, які просто пропонують повний річний політики тільки. Звернувшись до них, в режимі онлайн або по телефону, ви можете отримати уявлення про доступні кришку і подивитися, що це, ймовірно, коштуватиме вам.

Порівнюючи кілька цитат ви можете швидко встановити, де краще значення лежить. Хоча, у зв’язку з укороченим охоплення періоду ви не повинні чекати збереження величезні суми, – але кілька фунтів тут і там дійсно може додати вгору.

Часто легше для власника транспортного засобу, щоб розібратися в автомобілі кришка, особливо, якщо вони додають вас у їхній політиці. Тому Вам необхідно обговорити це з власником, щоб встановити вартість і те, що рівень покриття найкраще підходить для ваших потреб.

Очевидно, що в ситуації, коли ви просто хочете розширити власну політику, не купуючи повний річний поліс, ви повинні зробити все дослідження. Одна з причин, що ви можете вибрати, щоб зробити це, якщо ви намагаєтеся продати свій автомобіль і поточне страхове покриття добігає кінця. Це не має сенсу, щоб просто продовжити політику, а потім скасувати його протягом декількох тижнів. Це коштуватиме вам достатньо адміністративних витрат та інших зборів, щоб виправдати зусилля в пошуках тимчасового страхування автомобілів.

Так що гарні новини для всіх, хто шукає, щоб отримати деякі короткострокові кришка для будь-якого транспортного засобу є те, що тимчасове страхування автомобіль доступний. Це економічно ефективний спосіб гарантувати, що ви маєте законне право на управління, незалежно від того, транспортний засіб за вами. Не всі страховики будуть пропонувати його, хоча так бути готові, щоб навколо магазину – особливо, якщо ви шукаєте кращу угоду.