це може бути ваш дідусь непрямі евтаназії через медичне страхування

Сумна історія в Майамі, штат Флорида щодо медичного страхування було недавно доведено до мого відомості. Це підкреслює недоліки притаманні як державних, так і приватних планів медичного страхування, і є прикладом того, чому реформа охорони здоров’я є настільки важливим. У мого друга є хворий дідусь, названий Беніто Хіменес. Беніто дочка, Марія Конрой піклується про нього 24/7, і прийняв під свою відповідальність навігації складнощів його страхового покриття. Її 85-річний батько Medicare, але також має перевагу у веденні Medicare Humana. Цей, здавалося б ідеальним компромісом між урядом і корпораціями, які дозволили б їм забезпечити краще охорону здоров’я можливо. Замість цього вони тільки принесли Марія та її родина один розлад за іншим.

Беніто страждає від різних умов, але його здоров’я останнім часом змінилася до гіршого. Він розробив анемії, яка зменшує кількість здорових еритроцитів. Важка анемія запобігає ваше тіло від насосної кисню скрізь її необхідності, так що це, очевидно, має першочергове значення, особливо для літніх людей. Лікарі не впевнені, де його внутрішня кровотеча йде від, хоча Марія підозрює, що це пов’язано з попереднім виразці шлунка, яка була викликана у зв’язку з Беніто приймаючи велику комбінацію ліків щодня. Рекомендується тест ендоскопія, як правило, вважається простий і безпечною процедурою (на відміну від колоноскопії, яка є більш інвазивними). На жаль, можливо, через вік Беніто, його гастроентеролога – частиною «команди» його основний лікуючий лікар в – відмовляється виконувати сам, незважаючи на можливість і сертифіковані для цього – Марія відчуває, що він, швидше за все, бояться халатності судовий процес. Марія благала його дозволити їй підписати відмову, знімаючи відповідальності, але він відмовився взяти на себе ризик зробити це в амбулаторних умовах. Це гастроентеролог також пояснив, що він був би зобов’язаний зробити будь-які випробування, необхідні для порятунку життя Беніто, якщо він був в лікарняних умовах.

Після гастроентеролог сказав їм іти до лікарні (де процедура буде виконуватися за вищою ціною на них, а також їх медичного страхування), Марія і Беніто вигнали назад в свого лікуючого лікаря. Незважаючи на рівень гемоглобіну Беніто будучи дуже низьким 8,5, їм сказали, що він не буде переданий до лікарні, поки його рівень гемоглобіну не було 7. Вона ясно, чи був лікар або страхова компанія встановлює це свавілля. Якби вони досліджували його історію хвороби, рівень гемоглобіну 8 раніше послав Беніто до лікарні, потребують переливання крові. У нескінченній мудрості і правил Medicare Humana у відшкодуванні, вони б не запропонувати профілактичне лікування, поки він був у критичному стані і набагато більше необхідна медична допомога. Це відмовки було дорогим для Марії, як фінансово, так і емоційно. Беніто було наказано все більше число ліків, щоб маскувати його симптоми, але вони справили інші побічні ефекти і посилює його головне завдання (у той же час приводить до підвищення доплат). Вона відчувала, що лікарі були поблажливими і були більше зосереджені на запобігання фактів шахрайства медичного страхування, ніж надання допомоги. У той час як Medicare шахрайства є відносно поширеним, профілактичні заходи, можливо, провалилася. Чесний, етичні пацієнтів та їх близьких не отримують необхідну їм допомогу, тому що вони не знають про лазівки. Наприклад, попередні кардіолог Беніто одного разу назвав його баптистської лікарні в Майамі, для того, щоб інший фахівець огляне його, проте, його страхова компанія не буде платити за відвідування цієї конкретної лікарні. Кардіолог припустив, що він претендує на слабкий десь в тісному фізичної близькості до лікарні або в вестибюлі лікарні, так що вони будуть змушені прийняти його, а потім дізнатися, що він насправді необхідно. Ця пропозиція вражений і стривожений Марією.

Занадто багато лікарів, бюрократія медичного страхування змінив їх дбайливих покликання в безособовій бізнесу. В ідеалі, реформа охорони здоров’я змінило б це, навіть при тому, ця історія показує негативний приклад участі уряду в галузі медичного страхування. Сама сумна частина історії Марії в тому, що Беніто був присутній, коли кардіолог, що його основний лікуючий лікар переконував його консультуватися з шокуюче повідомив Марії, як ніби він був не здатний зрозуміти або не слухав, що подальше розслідування буде безглуздо через його крихкого стану – або принаймні, мало вірне справа, щоб уникнути ризику судових позовів. Вони опосередковано, але по суті сказав їй, перед ним, що він повинен піти додому, лікувати симптоми і чекати смерті. Знову ж, їх страх халатності судженнями і бажанням законопроект Humana і федеральний уряд (тим самим заповнюючи зниженням обсягів фінансування, що знижувати ставки відшкодування) на стільки процедур, можливих обігнав присяги, щоб “не нашкодь”. Здається, ніби вони воліють чекати, поки хтось не знаходиться в критичному стані забезпечити профілактичної допомоги, що призводить до необхідності їх ще більш медичну допомогу. Тим часом, стан Беніто була далека від терміналу. Попередня гастроентеролога погодився виконати в амбулаторних умовах, але його страховка була тільки готові покривати фахівець рекомендував його лікар первинної допомоги. На відміну від спільної роботи в інтересах пацієнта, що лікар керується ним несумісні гастроентеролог описано вище. Оскільки результат був невдалим, Марія, зрештою, вдалося отримати початкові гастроентеролога батька підпадають під його страхування, однак, затримка негативно позначається на його піклуванні. Анемія Беніто даний час є критичним: це зменшує шанси на успіх амбулаторної ендоскопії і може означати, що йому знадобиться час перебування в лікарні, в кінці кінців.

За власними словами Марії, галузі медичного страхування прийняло свій “готівка за драндулети” програми. Тільки в цьому випадку, так звана “драндулети” є літні американці відправляються на звалище. Там дуже багато провини, щоб піти навколо: Медичні тягнеться свій бюджет до межі і має бюрократів робить покриття рішень, у той час як некомерційні страховики, як Humana мають керівників і акціонерів, які також вимагатимуть скорочення витрат. Самі пацієнти – наші батьки, бабусі і дідусі, брати, сестри, діти, партнери та друзі – губляться в розпал цієї битви, хоча вони повинні бути найважливішим фактором з усіх. Деякі противники громадських претензії варіант, що це призведе до примусової евтаназії літніх людей, в той час як інші вважають, що ці вимоги занадто перебільшені. Тим не менш, непрямі евтаназія вже відбувається прямо зараз, це приклад. Реформа охорони здоров’я є складним питанням, і це глибше, ніж більшої доступності доступного медичного страхування. Це не буде мати значення, якщо після виплати премій та / або податки протягом десятиліть, ваша страховка не дасть вам допомогу, яку ви найбільше потребують. Я не стверджую, що знаю, що пропозиція буде працювати краще, але Марія каже, що нинішня система не працює, і що нам терміново потрібні реформи охорони здоров’я якийсь. “Все не має члена сім’ї, щоб бути адвокатом”, додає вона. “Я турбуюся про те, як багато людей похилого віку потрапляють через тріщини без когось, щоб знайти лазівки, щоб працювати система для них.”