це життя поселення міцна фінансова ідея

Життя поселень стають все більш популярними в останні кілька років. Все більше і більше людей розуміють, що їх поліси страхування життя може зжили себе і можуть бути перетворені в активи як частина хорошого фінансового планування. Належать життя поселення гарна ідея для вас? Щоб прийняти це рішення в першу чергу необхідно зрозуміти, що саме це і загальні правила для тих, хто отримує найбільшу вигоду від нього.

як життя поселення працюють

Життя поселення просто продаж ваш страховий поліс третій особі для більше, ніж його грошової вартості, але менше з нагоди втрати годувальника це коштує. Третя сторона бере на себе премії з політики і отримає його переваг, коли ви минуться. Є декілька переваг для продажу вашого поліса страхування життя так:

* Ви взагалі отримуєте більше, ніж сума, яку ви отримали б, якщо Ви просто перевести в готівку в вашу політику для викупної вартості з вашою страховою компанією.
* Ви можете використовувати кошти, які ви отримаєте в будь-якому випадку ви хочете, і ви отримаєте його у вигляді одноразової виплати.
* Ви звільняєтесь від тягаря премій, які, можливо, стали занадто дорогими для вас.

Є негативні сторони життя поселення мати на увазі, а також:

* Якщо ви все ще потрібно страхування життя, ви можливо, важко знайти покриття за розумною ставкою залежно від вашого віку і стану здоров’я.
* Ваш спадкоємців більше не буде вигоди від поліса страхування життя.
* Прибуток від життя поселення не оподатковуються.

Очевидно, життя поселення не для всіх. Насправді, вони не роблять фінансовий сенс для деяких людей, тому що вони не потрапляють в категорії, які звертаються до покупців. Хто виграє найбільше від життя поселення?

* Особам старше шістдесяти п’яти.
* Особи з політикою з номінальною вартістю не менше $ 200 000.
* Особи з проблемами зі здоров’ям, які термінал або, що дозволить істотно скоротити тривалість їх життя.
* Ті, хто належав свою політику протягом декількох років (не менше 2 років)
* Ті, у кого полісів, наявних високий рейтинг страхових компаній.

Один з найбільш поширених сценаріїв у галузі фінансового планування, яка включає життя поселень літньої пари з обмеженим бюджетом. Значна поліса страхування життя має сенс, коли вони були маленькі діти, у себе вдома, а тому, що це більше не проблема, вони можуть продати один або обидва політики, з тим, що вони можуть інвестувати частину доходів і використовувати інші для оплати рахунків і поліпшити їх спосіб життя.

Крім того, часто використовує життя поселення за медичними показаннями. Коли хтось вкрай погано, страхування життя може бути не так важливі, як і потреба в грошах для великого медичного лікування поки людина ще жива. Справді, в цій ситуації потенційне погашення життя вищий, тому що покупець не планує того, щоб платити страхові внески протягом багатьох років. Негайно готівкою може зайняти величезний тягар з родини шляхом надання необхідних коштів.

Якщо ви зацікавлені в життя поселення, поговоріть з фінансовою планувальником, хто знайомий з ними. Він або вона може пояснити, як покупці будуть знайдені, то, що потенціал вашого вид страхування життя може бути і чи є життя врегулювання є правильним для вас.