це ваша перша автокатастрофі-що ви робите

Якщо Ви досить щасливі, щоб ніколи не автокатастрофі то ви істинно пощастило. Шанси на це сильно проти вас. Те, що ви говорите і що ви робите відразу після аварії можуть мати значний вплив на вас так, як ви ніколи не може передбачити. Якщо ви потрапили в аварію, є ймовірність, що навіть якщо ви не постраждав, і на щастя, не серйозно поранений будь-хто інший, ви, ймовірно, будете у вищій ступеня емоційної і збудженому стані, і не в змозі ясно мислити в той час. Це дуже важливо, зараз, поки ваша голова ясна і не висить під дамоклів меч, що ви дізнаєтеся, що робити у випадку, якщо у вас є автомобільну аварію.

1. Не залишайте місце події.
Якщо ви залишите місце аварії, особливо якщо ви бачили прискорення геть, ви могли б налаштовуєте себе на деякі звинувачення у тяжкому злочині, особливо якщо хтось був серйозно поранений або вбитий. Вважайте, що це просте число директиві один. Викликати поліцію, якщо ви можете і спробувати, щоб хтось інший зробить це, якщо ви не можете. Лежати на місці події до прибуття поліції. Не блукати або залишити, поки поліція не кажу, що це ОК, щоб зробити це. Єдиний виняток з цього правила повинні бути, що якщо ви потрапили в аварію не викликані вами, вночі та в безлюдній місцевості, то ви повинні думати, що зіткнення було викликано навмисне особи або осіб, в іншому транспортному засобі. Для яких цілей ви не знаєте. У цьому випадку, і в цьому випадку одна, може бути, розсудливість запропонував би їздити на освітлених і населеного пункту і викликати поліцію звідти.

2. Переконатися, що все в порядку.
Не забудьте запитати всіх, що беруть участь в аварії, в тому числі всіх пасажирів і інший водій, якщо вони в порядку або якщо вони потребують медичної допомоги. Ви не повинні, і не повинна нічого говорити в цей час, крім надання допомоги всім іншим так швидко, як ви можете.

3. Подзвонити в поліцію відразу.
Це важливо, будь то на не мало значного матеріального збитку або травми. Ви не знаєте, що інший водій може сказати пізніше. Коли приїжджає поліція ввічливо отримати імена та значок кількості лікуючий офіцерів. Запитайте, коли і де ви зможете отримати копію звіт про аварію.

4. Отримати загальне ім’я та номер.
На додаток до обміну інформацією страхування обов’язково збирати імена, адреси і номери телефонів усіх можливих свідків на місці події, в тому числі особливо будь-яким пасажирів в інший транспортний засіб.

5. ніколи не визнають провини.
Ви, ймовірно, будете почувати себе винним тільки тому, що ви були в аварії. Це не означає, що ви повинні визнати провину або взяти на себе провину. Там буде багато часу, щоб розібратися у фактах пізніше. Ймовірно, ви нічого не можете сказати на місці події або відразу після аварії не збирається змінювати чужі розуму в будь-якому випадку. Краще просто тримати рот на замку.

6. Зверніться до страхової компанії.
Після перевірки якщо хтось потребує медичної допомоги, і дзвонить у поліцію, це повинна бути наступна річ, яку ви робите. Ви повинні тримати контакт аварії претензії числа десь в машині, щоб подзвонити своїй страховій компанії у разі аварії. Чим раніше, тим краще. Вони можуть порадити вам, що робити далі, якщо ви не впевнені.