хто страхування автомобіля захищає дітей після переїзду там самостійно

Якщо ви підняли Підліток ви знаєте картини все дуже добре. Ваш хлопчик раптом досягає віку, коли він, нарешті, нерозбірливі, щоб отримати дозвіл учня, щоб рухатися. Після одного або декількох спроб, він проходить іспит і отримує його життя змінюється ID його водійських прав. Після того як він намагається отримати знижку Страхування Авто політики на себе, і виявляє, що він не може собі цього дозволити. Ви самі вирішуєте, платити і сказати страхову компанію про ваш ентузіазм нового драйвера. Ваш автомобільний страховий поліс покриватиме його впродовж усього середньої школи, коли він випускників і йде в коледж, і в той час він повернувся додому. У якийсь момент, він росте і виходить на своє благо. Може бути, він переїжджає в місто з гарним громадським транспортом, і його першою роботою не платить йому достатньо, щоб заплатити за всіх і все ще дозволити собі автомобіль у місті. Так, деякий час він вирішує жити без нього.

Одного разу, в кінці кінців він отримує мужності, щоб запитати, що дівчина у фінансовому відділі він був флірт з. Зустріч її до місцевого гастроном просто не буде літати, тому він просить свого нового кращого друга запозичувати його автомобіль. Друга, погоджується позичити йому автомобіль, якщо він ставить в ній газу і дає йому гроші на піцу. Ваш молодий Дон Ван бере свою дату, витягує на зайнятий Перша St, і БАМ задні кінці BMW. Confused, він кидає автомобіль в зворотний і провалиться в Jaguar позаду нього. Два питання підірвати в голову: 1) Вона збирається йти додому? і 2) Чи має його старий-новий кращий друг страхування для покриття своїх захоплюючих перше побачення з дівчиною мрії бухгалтера?

Погані новини для вашого Дон Ван: Дівчина стрибків у таксі і його друг пропустив свій останній внесок страхування; політики минув за несплату. Тоді лампочка включається: Я все ще на маму і автострахування батька. Просто, може бути, їх страховий поліс покриє ремонт.

Кожний страховий поліс має зазначеного опису того, хто є кришку під політику. Стандартний персональний Політика Авто опублікованих Управлінням страхових послуг затверджує, що 1-й імені застраховані від політики і «члени сім’ї» мають покриття для власності, технічного обслуговування або експлуатації будь-якого транспортного засобу. Може бути, Дон Ван пощастило. А може і ні.

Всі політики автомобільного страхування також є конкретне визначення терміну «член сім’ї:” людина, який пов’язаний з ім’ям 1-й застраховані на автомобіль політики. Члена сім’ї повинен бути пов’язаний шлюбом, кров або прийняття та також повинен знаходитися в першому імені застрахованих основного місця проживання. Молоді Дон Ван залишили свій будинок, який є, коли він почав свою кар’єру, зустрів дівчину своєї мрії, і позикові своїх нових друзів незастрахованих транспортних засобів.

У 1975 році каліфорнійський суд виніс рішення в аналогічній справі, де дорослий син, який жив в окремій квартирі з його батьками, але на тій же вулиці і покладалися на їх фінансову підтримку не вважався жителем їх сімей, і для цього не було вкрите під їх політику страхування автомобілів.

Є винятки з цих правил. Суди визнали, що студенти, хоча вони живуть в коледжі, як і раніше вважаються жителі їхнього будинку батьків. Навіть самонесучі дитини, який все ще живе з вами, але платить вам оренду також мають право в якості резидента зазвичай аж до віку 25 років.

Це коли вони постійно відійти від будинку, що розрив в охопленні відбудеться. Навіть якщо ваша дитина не є власником транспортного засобу, вони повинні розглянути можливість отримання безкоштовних Котирування Страхування Імена не власником транспортного засобу політики. Це покриє є відповідальність за травми чи шкоду, які можуть виникнути при оренді або запозичення автомобіля.

І, хоча дату вашого Wans Дон ‘, швидше за все, закінчилася б у будь-якому випадку, це врятувало б йому величезну головний біль і багато грошей.