хто піклується про PPI

Багато людей вже чули про Оплата страхового захисту (ІЦВ) скандал і почали, що претендують на повернення PPI від банків. Однак, незважаючи на скандал було багато новин, зокрема, минулого року, все ще є люди, яким ще належить зробити заявку для грошей, які були несправедливо відняли у них цієї корумпованої банківській практиці.

Людина може думати, що вони не мають ніякої влади над тим, що банки роблять з їх грошима. Наприклад, банки, здається, це повсюдний контроль над тим, як клієнти обслуговуються, такі як диктує кількість клієнтів штрафують за перехід свого ліміту овердрафту або управління як по кредитній карті, а процентні ставки регулюються і застосовуються.
Банки знаходяться в стані влади над своїми клієнтами, що відбулася там свої професійні знання, свою репутацію і довіру людей місце в їх послугах.

Тому що люди не думають, що вони має жодного контролю над великої частини шляху банки роблять бізнес, багато хто не звертають уваги на новини про них, тим більше що багато заголовок гідні історії, щоб робити з банками, як правило, поодинокі випадки за участю обраних осіб, які стали жертвами обману чи обманним втратити свої гроші.

Як з’ясовується, відбулася знаменна питання, який торкнувся мільйони людей, які повинні найбільш безумовно звертають увагу на те, що відбувається.
Споживчі сторожові пси, як Financial Services Authority (FSA) і які?, Знаходяться в місці, щоб захистити споживачів від банків, пустити пил в очі за рахунок реалізації недобросовісних банківських практик, які можуть перешкоджати фінансові обставини клієнта.

Вони там спеціально для регулювання фінансових інститутів, так що будь-які сумнівні або незаконної діяльності дізналися і розглянуті, і вони зробили свою справу, щоб розкрити скандал PPI після відповіді на кількість скарг з боку твердим зроблений клієнтів.

розуміння PPI
Оплата страхового захисту був і продовжує бути, форма кришки, яка використовується, щоб допомогти людям, які взяли в іпотеку або позики, або подали заявки на кредитні карти від фінансової установи. У той час як неймовірно корисно в деяких випадках, коли вони були продані для клієнтів, які мають право на кришці, PPI стало вельми спірне питання, як це було в більшості випадків були повністю неправильно продані.

Неправильно продані PPI була домінуючою проблемою для банків, які тепер повинні були визнати, що вони не несуть відповідальність за неправильно продажу ІПП, які відбулися в їх філіях. Мільйони були порушені й PPI претензій розстріляли через дах за останній рік і буде продовжувати бути тягарем на березі протягом декількох років, щоб прийти, як все більше і більше претендентів крок вперед.

PPI скарги злетіли в 2011 році, коли Високого суду в квітні того ж року виявили, що банки дійсно були відповідальності, і були сказані серйозно зайнятися цим питанням – враховуючи роботу з інформування клієнтів, які стали жертвами PPI неправильно продажу та сказали для розгляду претензій на справедливій і ефективній манері.

Незважаючи на численні люди приходять зі скаргами PPI і претензії, багато інших ще не знають про питання навколишнього PPI неправильно продажу, втомився чути фінансових питань і банківських проблем, які обрушилися на країну з початку рецесії.

Тим не менш, це не просто новина, яка зачіпає тільки деякі з них – банки повинні були виділити мільярди фунтів для погашення клієнтами, які вони або зв’язатися, або хто вийти вперед, щоб повернути PPI, який був проданий на них, незважаючи на те права на політики, в першу чергу.

Досі вони були змушені заплатити більше мільярда фунтів постраждалим клієнтам і вона може досягти фігура £ 9000000000, коли вся ситуація закінчиться. Немає потерпілої споживач не повинні затримувати, стверджуючи, повернути те, що належить їм по праву – банкам не повинно бути дозволено зберегти те, що у них не було права приймати в першу чергу.