хто потребує страхування професійної відповідальності і те, що вона охоплює

Страхування професійної відповідальності має вирішальне значення для бізнесу, щоб плавно виконувати свої професійні обов’язки. Оскільки компанії можуть зіткнутися з ризиком отримати позов від своїх клієнтів за те, що неправильний рада, Страхування професійної відповідальності забезпечує покриття страхувальником щодо заяв, зроблених клієнтами для професійної недбалості, брехні, порушення конфіденційності та багато іншого. Саме в інтересах професійних підприємств, які знаходяться в секторах, де люди покладаються на їхні поради, щоб мати страхування професійної відповідальності в якості компенсації претензії можуть істотно вплинути на бізнес.

Він включає:
Страхування професійної відповідальності забезпечує захист підприємства від ризиків компенсації заяв, зроблених клієнтами, включаючи судові витрати оборони.

недбалості, помилки / упущення
Страхування професійної відповідальності забезпечує покриття страхувальникам у разі претензій, поданих проти них з боку клієнта за збитки або шкоду, спричинені стихійними недбалості, помилки або упущення при виконанні своїх професійних обов’язків.

порушення договору
Страхування професійної відповідальності відшкодовує страхувальникові компенсацію від будь-якої заяви, зроблені клієнтами протягом періоду страхування у зв’язку з порушенням договору за не надання результатів, які відповідають очікуванням.

цивільно-правова відповідальність
Страхування професійної відповідальності (PI) страхування можуть бути передбачені відшкодування страхувальникові у разі виникнення цивільної відповідальності, яка охоплює порушення договору, наклеп чи наклеп. Страхування PI захищає страхувальнику у разі компенсації претензіям, поданим клієнтом за наклеп чи наклеп страхувальників, які були ненавмисними або виникла при виконанні професійних обов’язків.

загальні професії купівлю PI:
Професійні підприємств, які надають поради людям на основі їх досвіду ідеально придбати Страхування професійної відповідальності.

бухгалтерські та фінансові послуги
Страхування професійної відповідальності є необхідністю для фахівців в області бухгалтерського обліку та фінансових послуг, оскільки вона забезпечує широке охоплення для різних вимог, які можуть виникнути через суворих законів оподаткування, бухгалтерського обліку та корпоративної практики. Будь-який бізнесмен, яке діє або приймає рішення відповідно з радою, даними бухгалтерського обліку та фінансової фірмою обслуговування і страждає втратою або отримує штраф, швидше за все, подати разі компенсації. PI страховка покриває бухгалтерського обліку та фінансової послуги щодо таких претензій і судових витрат.

архітектура
Архітектори та архітектурні фірми надають професійні консультації для людей і компаній в обмін на винагороду, підходящі зборів. Але професійні поради, дані архітектурних фірм може виявитися не так, і Клієнт може зазнати фінансових втрат і вимагати компенсації. PI страховка покриває архітектурну фірму від будь-яких претензій і компенсації судових витрат за рахунок майна або матеріальних збитків.

консалтинг
Консалтинг підприємств будь-якого типу потребує Страхування професійної відповідальності. АС Консалтинг бізнесу основному давати поради клієнтам, страхова PI покриє бізнесу за консультації для клієнтів. У разі, якщо клієнти страждають фінансові втрати, пов’язані з радою, даним їм, страхова PI може покрити суму компенсації шкоди та судових витрат.

інформаційна технологія
Страхування професійної відповідальності для фірм інформаційні технології забезпечують захист від позовів про компенсацію у зв’язку з актами професійну недбалість, порушення обов’язків, помилки або упущення в результаті крадіжки даних клієнтів, невиконання професійних обов’язків і багато іншого. ІТ-компанії можуть включати в себе комп’ютерні консультаційні фірми, Інтернет, Мережа і т.д. ІТ-консультантів може мати захист від порушення договору, як свого бізнесу клієнт може розривати контракти в період економічної кризи, щоб відновити вартість проекту.

правової
Юристи також повинні PI страхування, оскільки вони дають рекомендації, засновані на їх досвід у законі. PI страхування може забезпечити прикриття для фахівців у галузі права для різних правових заходів у їх виконанні. PI страхування для юридичних компенсації кришка фахівців стверджує, через фінансові втрати або недбалість у професійних обов’язків, винесені відносно клієнтів.

медичний
Страхування професійної відповідальності є важливим для лікарів, хірургів, медичних і т.д. практиків, ця професія схильна судових процесів. PI страхування для медичних працівників охоплює компенсацію претензій, поданих у зв’язку з тілесних пошкоджень або смерті пацієнта внаслідок професійної недбалості, вказує на відсутність обов’язки по догляду та багато іншого.

Нехтуючи важливість наявності страхування професійної відповідальності може значно коштувати будь-якого професійного бізнесу в довгостроковій перспективі. Страхування професійної відповідальності діє як буфер проти компенсації судових, юридичних витрат на оборону і т.д., які можуть зруйнувати бізнес.